Rastgele Yazı

The Loudest Voice Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Loudest Voice Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Loudest Voice dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, 2.sezon var mı, kaç bölüm, kaç sezon, Russell Crowe dizi, incelemesi, yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi hakkında

Dizi, 19 Haziran 2019’da yayınlanmaya başlayan ve 11 Ağustos 2019’da yayınlanan 7. bölümü ile ekranlara veda eden yüksek bütçeli bir amerikan mini dizisidir. Amerikan özel kanallarından biri olan Showtime tarafından yayınlanan dizi, başrolünde Russell Crowe gibi bir ismi barındırması ile ön plana çıktı. Ancak dizi aynı zamanda Amerikan medya ağları ile ilgili sunduğu ilginç anektodlar ile de dikkatleri çekiyor. İMDb’de 7,9’luk puana sahip olan dizi ülkemizde Bein Connect tarafından yayınlanıyor. Altın Küre ödüllerinde en iyi mini dizi ödülü kazanan dizi, en iyi erkek oyuncu ödülünü de elde etmişti. Roger Ailes ve Fox News’in yükselişine odaklanan hikayesi ile ilgiyi üzerine toplayan tapım 2014’te Gabriel Sherman tarafından yazılan The Loudest Voice in the Room adlı kitaptan uyarlandı.

The Loudest Voice konusu

Gabriel Sherman’ın “The Loudest Voice In The Room” isimli kitabından uyarlanan dizide FOX haber kanalının gelişim süreci konu ediliyor.Kanalın kurucusu Roger Ailes’in medya dünyasında yaşadıklarını anlatan dizi, medyanın bilinmeyenlerini seyirciye aktarıyor. CNBC’den kovulan Ailes, medya patronu Rupert Murdochile güçlerini birleştirerek FOX Haber kanalının kurulması için ilk adımı atmaya karar verir. FOX News, CNN’i geçerek 1.sıraya yükselir ancak, 11 Eylül saldırıları işin seyrini değiştirir. FOX News’in yayınlarının kontrol edilmesi konusunda Roger patronu Rupert ve Obama hükümeti ile sorunlar yaşar. Roger Obama hükümetine akrşı kongreyi harekete geçirerek intikam alacaktır. Her şey sona yaklaşır, Donald Trump seçimi kazanırken Roger elindeki her şeyi kaybedecektir.

The Loudest Voice oyunları ve karakterleri (cast)

Dizinin başrollerinde Russel Crowe’ın yanısıra Sienna Miller, Seth Macfarlane gibi isimler yer alıyor.

Russell Crowe – Roger Ailes
Sienna Miller – Beth Ailes
Seth MacFarlane – Brian Lewis
Annabelle Wallis – Laurie Luhn
Simon McBurney – Rupert Murdoch
Aleksa Palladino – Judy Laterza
Naomi Watts – Gretchen Carlson
Josh Stamberg – Bill Shine
Rod McLachlan – Jimmy Gildea
Mackenzie Astin – John Moody
Susan Pourfar – Dianne Brandi
Lucy Owen – Suzanne Scott

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*