The Morning Show 3.sezon ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

The Morning Show 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

The Morning Show 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

The Morning Show 3.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, olacak mı, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

The Morning Show 3.sezon hakkında

1 Kasım 2019‘da Apple Tv Plus tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. Jay Carson tarafından yaratılan dizi Morning Wars adı ile de biliniyor. Brian Stelter‘in ‘Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV‘ adlı eserinden diziye uyarlanan yapım, 17 Eylül 2021 itibari ile 2.sezonu ile seyircisi ile buluştu.

Dizinin oyuncu kadrosunda yıldız isimleri barındırmasıyla da yayınlandığı günden bu yana dikket çekti. Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell gibi yıldız isimlerin yanı sıra Billy Crudup, Mark Duplass, Gugu Mbatha-Raw, Néstor Carbonell ve Karen Pittman gibi isimler yer alıyor.

Dram türünde yer alan dizi IMDb‘de 80 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 8,3‘lük puana sahip oldu.

Dizinin 2.sezon finali 19 Kasım 2021’de yayınlanmıştı. 2.sezonu izleyenlerin aklındaki soru ise The Morning Show 3.sezon olacak mı, ne zaman? sorusu oldu. Yanıtı içeriğimizde!

The Morning Show konusu

Dizinin konusu, günlük olarak yayınlanan sabah programında çalışan erkeklerin ve kadınların ayrı ayrı yaşadığı farklı sorunlar gözler önüne seriyor. Birkaç yıl önce yaşanan #MeToo skandalı dizi ile birlikte yeniden gündeme gelen dizide New York’taki bir televizyon kanalı, cesur bir gazeteci olan Bradley Jackson’ı sunucu olarak işe alır. Programın diğer sunucusu Alex Levy ise acemi birinin yanına alınmış olmasından mutsuzdur. Yaşanan yeni olayları, kendi kariyerini güçlendirmek amacıyla kullanmayı hedefler ve Bradley ile müttefik olma kararı alır.

The Morning Show oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell gibi yıldız isimlerin yanı sıra Billy Crudup, Mark Duplass, Gugu Mbatha-Raw, Néstor Carbonell ve Karen Pittman gibi isimler yer alıyor.

Jennifer Aniston – Alex Levy,
Reese Witherspoon – Bradley Jackson,

Steve Carell – Mitch Kessler
Billy Crudup – Cory Ellison,
Mark Duplass – Charlie “Chip” Black,
Gugu Mbatha-Raw – Hannah Shoenfeld,
Néstor Carbonell – Yanko Flores,
Karen Pittman – Mia Jordan,
Bel Powley – Claire Conway,
Desean Terry – Daniel Henderson,
Jack Davenport – Jason Craig,

The Morning Show 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezon finali 19 Kasım 2021’de Apple TV Plus tarafından yayınlandı. Yayıncı Apple Tv+ dizinin 3.sezon onayını aldığını açıkladı. Dizinin 3.sezonu 2022 yılında yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.