The Owners (2020) Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Owners Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

The Owners (2020) Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Owners Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, 4 Eylül 2020’de vizyona giren Amerikan, İngiliz ve Fransız ortak yapımıdır. Aksiyon, Korku, Gerilim türünde yer alan film, 1 saat 32 dakikadan oluşuyor. Yönetmenliğini Julius Berg‘in yaptığı film, Mathieu Gompel, Julius Berg ve Geoff Cox tarafından kaleme alındı. Hermann & Yves H.’ın ‘Une Nuit de Plene Lune’ adlı kitabından uyarlanan yapımın kadrosunda Game of Thrones’ın Arya’sı Maisie Williams’ın yanı sıra Sylvester McCoy, Rita Tushingham, Jake Curran, Ian Kenny ve Andrew Ellis gibi isimler yer alıyor. Sinema filmi IMDb‘de 2 bin 300’ü aşkın kişi tarafından oylandı ve 4,7‘lik bir puan alabildi.

The Owners konusu

Filmin konusu, 1990’larda mükemmel kolay skoru bulduklarını düşünen bir grup arkadaşını takip ediyor: Kasası nakit dolu boş bir ev. Ancak orada yaşayan yaşlı çift eve erken dönünce durum birdenbire değişir. Ölümcül bir kedi ve fare oyunu ortaya çıkarken, hırsızlar kendilerini asla hayal edemeyecekleri bir kabustan kurtarmak için savaşmak zorunda kalır. Bir grup arkadaşı, soygun yapmak için ideal evi bulduklarını düşünür. Ev sahipleri evde yoktur ve bu sayede ekip, soygunu rahatça gerçekleştirebilecektir. Ancak hırsızlar, yüklü miktarda para ile dolu olduğunu düşündükleri eve girdiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Evin sahibi olan yaşlı çift evlerine erken dönünce grubunun planları altüst olur. Kendilerini bir anda ölümcül bir kedi fare oyununun içinde bulan hırsızlar, içine düştükleri kabustan kurtulmak için savaşmak zorundadır.

The Owners oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin kadrosunda, Maisie Williams, Sylvester McCoy, Rita Tushingham, Jake Curran, Ian Kenny ve Andrew Ellis yer almaktadır.

Maisie Williams – Mary / Jane
Sylvester McCoy – Richard Huggins
Rita Tushingham – Ellen Huggins
Jake Curran – Gaz
Andrew Ellis – Terry
Ian Kenny – Nathan
Stacha Hicks – Jean

Film yorumları

Bence film iyi akıcı ve sıkmıyor yani izlenebilir.sadece muallakta bırakılmış bazı noktalar var.4,7 puan düşük kalmış …bence 6,5 eder..

  • Göxel – Türkçe Altyazı

güzel potansiyele sahip kötü işlenmiş bir film

  • Dornishman – Ekşi Sözlük

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR