The Boys in the Band Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Boys in the Band filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, hangi ülke filmi, Netflix filmi, gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

25.09.2020
The Boys in the Band Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Boys in the Band filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, hangi ülke filmi, Netflix filmi, gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, 30 Eylül 2020’de Netflix’te yayınlanmaya başlayacak olan yeni Ryan Murphy imzalı yapımdır. Yönetmenliğini Joe Mantello’nun üstlendiği film, Mart Crowley ve Ned Martel tarafından kaleme alındı. Film, Mart Crowley’nin aydnı adlı kitabından sinemaya uyarlanmıştır. Toplam 2 saat 1 dakikadan oluşan film, dram türünde yer alıyor. Filmin kadrosunda Big Bang Theory dizisinden tanıdığımı isim Jim Parsons’ın yanı sıra, Zachary Quinto, Matt Bomer, Andrew Rannells, Charlie Carver ve Robin de Jesus gibi isimler yer alıyor. Film, Netflix tarafından yayınlanacak.

The Boys in the Band konusu

Filmin konusu, 1968’de New York’taki bir yaş günü partisinde sürpriz bir konuk ve bol alkollü bir oyun, yedi eşcinsel arkadaşın gizlenen duygular ve gerçeklerle hesaplaşmasına yol açar. 1968 New York’taki bir doğum günü partisinde, sürpriz bir konuk ve sarhoş bir oyun, yedi eşcinsel arkadaşın konuşulmayan duygular ve gömülü gerçeklerle hesaplaşmasına neden olur. iğer partiye gidenler arasında Michael’ın eski sevgilisi Donald (Matt Bomer), şimdi kendini analiz etme saplantısına düşmüş; Karısını yeni terk eden bir okul öğretmeni olan Hank (Tuc Watkins) ile birlikte yaşayan azgın bir reklam sanatçısı olan Larry (Andrew Rannells); Bir kütüphaneci olan Bernard (Michael Benjamin Washington), asla geri adım atmayan bir dekoratör olan Emory (Robin de Jesús) ile birlikte dolandırıcı arkadaşlık kuralları etrafında sessizce dolaşıyor; ve suçsuz bir dolandırıcı (Charlie Carver) Harold’ın bu gece hediyesi olarak tutuldu. Bir akşam içki ve kahkaha olarak başlayan şey, Michael’ın düz bağları olan üniversitede oda arkadaşı Alan (Brian Hutchison) beklenmedik bir şekilde ortaya çıktığında altüst olur ve her adam uzun süredir gömülü olan gerçeklerle yüzleşmeye zorlanır.

The Boys in the Band oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin kadrosunda, Jim Parsons, Zachary Quinto, Matt Bomer, Andrew Rannells, Charlie Carver ve Robin de Jesus gibi isimler yer alıyor.

Jim Parsons – Michael
Zachary Quinto – Harold
Matt Bomer – Donald
Andrew Rannells – Larry
Charlie Carver – Cowboy
Robin de Jesus – Emory
Brian Hutchison – Alan
Michael Benjamin Washington – Bernard
Tuc Watkins – Hank
John DeLuca – Greg The Parking Attendant
Jack Armstrong – Neighbor
Ken Holmes – Upper East Side Pedestrian

Film fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle