The Path Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Path Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, kaç sezon, kaç bölüm, 4.sezon ne zaman, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

19.08.2020
The Path Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Path Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, kaç sezon, kaç bölüm, 4.sezon ne zaman, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 30 Mart 2016’da yayınlanmaya başlayan hulu tv dizilerinden biridir. Toplam 3 sezon 36 bölümden oluşan dizi, geniş oyuncu kadrosu ile yayınlandığı dönemde dikkat çekti. Dizinin başrollerinde Breking Bad dizisinde oynadığı Jesse Pinkman karakteri ile ünlenen Aaron Paul, Hannibal dizisinde canlandırdığı Will Graham karkateri ile gönüllere taht kuran Hugh Dancy ve Hollywood’dan tanıdığımız Michelle Monaghan’ın yer aldı. IMDb’de 8 bini aşkın kişi tarafından oylanan yapım 7,3’lük puana sahip oldu. Jessica Goldberg tarafından yaratılan dizi, 3 sezon sonunda 4.sezon onayı alamadı ve 18 Mart 2018’de yayınlanan bölümü ile yayın hayatını sonlandırdı. Her bölümü 46-56 dakika arasında değişen dizi, inanç üzerine işlediği ilginç konusu ile dikkat çekmişti.

The Path konusu

Aaron Paul’un bulunduğu drama türündeki dizi; inanç, aile, güç, ilişkiler gibi konular üzerinde birtakım sorunlar yaşayan bir aileyi merkezine alıyor. Eddie Lane, karısı Sarah ve iki çocukları Hawk ve Summer ile Upstate New York’ta yaşamaktadır. Hepsi Yeni Çağ felsefesi, Şamanizm, Bilim, Hıristiyan mistisizmi ve Ütopyacılığın yönlerini, Sufizm, Tibet Budizmi, Yehova Şahitleri ve Masonluk ritüellerinden birkaç unsurla birleştiren Meyerist Hareketin üyeleridir.

Eddie, Meyerizm’in ruhani merdivenini daha da ilerletmek için tasarlanmış ruhani bir geri çekilme geçirdiği Peru’dan geri döner. Ailesinin haberi olmayan Eddie, Peru’dayken Meyerizm’e olan inancını sorgulamasına neden olan bir olayla karşılaşır. Bu arada, Sarah’nın arkadaşı ve Meyerism’in önde gelen liderlerinden biri olan Cal Roberts, grubun etkisini genişletmek ve kurucuları Doktor Stephen Meyer’in yakın ölümüyle başa çıkmak ister.

The Path oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda Aaron Paul (Breaking Bad), Hugh Dancy (Hannibal), ve Michelle Monaghan (Messiah) gibi isimler yer alıyor.

Aaron Paul – Eddie Lane
Michelle Monaghan – Sarah Lane
Emma Greenwell – Mary Cox
Kyle Allen – Hawk Lane
Hugh Dancy – Cal Roberts
Deirdre O’Connell – Gab
Aimee Laurence – Summer Lane
Ali Ahn – Nicole
Patch Darragh – Russel Armstrong
Rockmond Dunbar – Abe Gaines
Peter Friedman – Hank
Paul James – Sean Egan
Stephanie Hsu – Joy
Adriane Lenox – Felicia
Clark Middleton – Richard
Keir Dullea – Dr. Steven Meyer

Dizi yorumları

dizi güzel başladı yalnız ortalara doğru sıkılarak izledim gereksiz yere uzatmışlar konuya net bir giriş yapılmamış şuan kendi kendime bu dizi ne anlatmaya çalışıyor acaba diye soru sorduğumda net bir cevap veremedim bir iki bölüm daha izlenir oyuncular iyi sadece konuyu oturtmaları gerekiyor bakalım diğer bölüm bizi neler bekleyecek.

  • ertann12 (Ekşi Sözlük)

hikayesini (bkz: going clear scientology and the prison of belief) belgeselinden çıkardıkları düşünüyorum. belgeseldeki bir çok detay bu dizide de var. ama bunda hiç bir mahsur yok. gayet iyi ilerleyen ve bu tür tarikatların ya da hareketlerin dinamiklerini anlamada faydalı olacak bir dizi. devam efen’m.

  • kalayliyorum (Ekşi Sözlük)

The Path 4.sezon var mı?

Dizi 4.sezon onayı alamaması nedeniyle 3.sezonuyla sona erdi.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle