The Deceived (Dizi) | Konusu – Oyuncuları

17.08.2020
The Deceived (Dizi) | Konusu – Oyuncuları

The Deceived dizi konusu, oyuncuları, fragman, karakterler, inceleme, yorum, imdb, ekşi, trailer, cast, Paul Mescal, kaç bölüm, nerede yayınlanıyor, ne zaman çıkacak, 2.sezon, stan gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

The Deceived Dizi Hakkında

Bir Stan platformu dizisi olan Deceived konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken yapımlardan biri. Toplamda 4 bölümden oluşan gerilim, gizem ve drama türündeki dizi İrlanda yapımı dizi Ağustos ayında yayınlanmaya başladı. Dizilerin ortalama bölüm süresi ise 45 dakika.

Sevilen Victoria isimli dönem dizisinin de yönetmeni olan Chloe Thomas’ın yönetmenliğindeki dizinin senaryosunu The Syndicate ve My Cousin Rachel gibi yapımları da kaleme alan Tabias Beer yazdı. Dizi Channel 5 tarafından yayınlanıyor.

The Deceived Konusu

The Deceived dizisi, Ophelia isimli genç bir kızın olgun yaşlı öğretmenine aşık olması sonrası yaşadıkları trajik olayları konu alıyor.

Bir İngiliz öğremci olan Ophelia öğretmeni Michael’e karşı duygular beslemeye başlar. Ancak öğretmeni Michael evlidir. İkili arasında filizlenen ilişki esnasında Ophelia psikolojik olarak kendine güenemez hale gelir. Ardından Michael’ın eşi Roisin şüpheli bir şekilde öldürülür. Ophelia, Roisin’in ölümünden kendisini sorumlu tutmaktadır ve artık kendine dahi güvenemediği sancılı bir dönemin içine girecektir. Ancak Roisin’in ölümü şüpheleri de arkasında getirmektedir.

The Deceived Oyuncuları

Dizinin başrolünde Michael karakteri ile Peaky Blinders, Snatch ve Gangs of London gibi yapımlardan tanıdığımız Emmet J Scanlan yer alıyor. Ona Belgravia ve Curfew isimli yapımlarda rol alan Emily Reid eşlik ediyor. Dizide ayrıca yakın zamanda Normal People isimli dizide rol alan Pau Mescal da rol alıyor.

Lloyd Everitt (Richard), Shelley Conn (Ruth) ve Ian McElhinney (Hugh) gibi isimlerde dizinin kadrosunda.

Fragman

YORUMLAR

canlı tv izle