Rastgele Yazı

The Sinner Dizi | Konusu | Oyuncuları | 4.sezon ne zaman?

The Sinner Dizi | Konusu | Oyuncuları | 4.sezon ne zaman?

The Sinner dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 4.sezon ne zaman, yorumları, incelemesi, fragmanı, Ekşi sözlük, Cora kim, Harry kim, nerede yayınlanıyor, Ödülleri, kaç sezon, kaç bölüm gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 2 Ağustos 2017’de yayınlanan ilk sezonu ile yayın hayatına başladı. Hollywood’dan tanıdığımız güzel aktris Jessica Biel ve Bill Pullman’ın başrolünde yer aldığı dizi, Amerikan özel kanallarından biri olan USA Network tarafından yayınlanıyor. Dizi Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor. Toplamda 2020 yılı itibari ile 3 sezonu yayınlanan dizi toplam 25 bölümden oluşuyor. Jessica Biel aynı zamanda dizinin yapımcılığını yapmaktadır. İMDb’de 76 bin kişi tarafından yapılan oylamada dizi 8,0 puana sahip oldu. 2020 Şubat ayından Mart ayına kadar her hafta 1 bölüm olarak 3.sezonu yayınlanan dizinin son sezonu 8 bölümden oluştu. 75. Altın Küre Ödülleri’nde Jessica Biel için En İyi Mini Seriler veya Televizyon Filmi ve En İyi Kadın Oyuncu – Televizyon Filmi ya da Televizyon Filmi adaylığına layık görüldü

The Sinner konusu

Her sezonda farklı oyuncular ile gizem ve gerilim dolu yeni hikayelerin konu edindiği dizinin yapımcılığını ilk sezonun başrolünde yer alan Jessica Biel yapıyor. Petra Hammesfahr’ın aynı isimli kitabından uyarlanan The Sinner, genç bir annenin içine düştüğü nedensiz öfke, şiddet ve korkunun temelini aramasını anlatacak. Dizide Bill Pullman tarafından canlandırılan dedektif ile birlikte genç kadın geçmişi ile bolca yüzleşmek zorunda kalacak.

The Sinner oyuncuları ve karakterleri

Bill Pullman – Harry Ambrose
Dohn Norwood – Dan Leroy
Adam LeFevre – Police Chief
Jessica Biel – Cora Tannetti
Christopher Abbott – Mason Tannetti

Carrie Coon – Vera Walker
Natalie Paul – Heather Novack
Eddie Martinez – Vic Soto
Abby Miller – Caitlin Sullivan
Hannah Gross – Marin Calhoun
Elisha Henig – Julian Walker
Matt Bomer – Jamie
Tracy Letts – Jack Novack
Danielle Burgess – Maddie
Jessica Hecht – Sonya Barzel
Parisa Fitz-Henley – Leela Burns
Enid Graham – Elizabeth Lacey
C.J. Wilson – William
David Call – Andy ‘Brick’ Brickowski
Dani Deetté – Rori Barnhill

The Sinner 4.sezon ne zaman?

Dizi, Şubat 2020’de 3.sezonu ile ekranlara geldi ve Mayıs ayında tamamlandı. Dizinin 4.sezonun 2021 yılında yine Şubat ayında yayında olması bekleniyor.

Nereden izlenir?

Dizi Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor.

İzleyici yorumları

üçüncü sezonu, ilk ikisi kadar çekici olmasa da, yeni bir sezon fikrinin heyecanlandırdığı dizidir. ambrose hakkında daha fazlasını öğrenmek ve ilk iki sezondakiler gibi daha gizemli bir senaryo ile karşılaşmak güzel olur.

  • nynaeve ( Ekşi Sözlük)

ilk sezonu tek solukta bitirdik diyebilirim. jessica biel’i the ıllusionist’ten beri çok seven biri olarak burda tek kelimeyle bayıldım. harika oynamış. ikinci sezonu hayal kırıklığı olacak diye korkup henüz izleyemedim. kimi çok güzel diyor kimi meh.
ayrıca mason karakteri jon snow’a jon snow’un kendisinden daha çok benziyor lan.

-turuncgillerdengelme (Ekşi Sözlük)

koltuğa mıhlayan, muazzam dizi. ilk sezonu az önce bitirdim ve kendime gelmeye çalışıyorum. breaking bad finalinden beri bir diziden böylesine etkilenmemiştim.

tamamen farklı bir olay döngüsünün işlendiği ikinci sezon için de güzel şeyler yazılmış. ilk sezon o kadar iyiydi ki ondan daha güzel olmasına ihtimal veremiyorum ama eminim o da çok iyi olacak. mutlaka izleyin.

  • paranoid humanoid (Ekşi Sözlük)

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*