Brooklyn Nine-Nine Dizi | Konusu | Oyuncuları | 8.sezon

Brooklyn Nine-Nine dizi, konusu, oyuncuları, Jake kim, Rosa kim, Terry kim, karakterleri, fragmanı, 8.sezon ne zaman, İMDb puanı, izle, Netflix, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

27.06.2020
Brooklyn Nine-Nine Dizi | Konusu | Oyuncuları | 8.sezon

Brooklyn Nine-Nine dizi, konusu, oyuncuları, Jake kim, Rosa kim, Terry kim, karakterleri, fragmanı, 8.sezon ne zaman, İMDb puanı, izle, Netflix, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 17 Eylül 2013’te Amerikan kanalı Fox’ta yayınlanmaya başladı. Polisiye Aksiyon komedi türünde olan dizi, şu ana kadar 7 sezon yayınlandı ve toplamda 140 bölüme sahiptir. Her bir bölümü 21-23 dakika aralığında olan dizi, 6.sezondan sonra NBC kanalına transfer oldu ve dizi 7.sezon yayınlanmadan 8.sezon onayını almıştı. İMDb’de 8,4’lük puana sahip olan komedi dizisinin 7.sezonu Şubat ayında yayınlandı. Başrollerinde Andy Smaberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, ve Melissa Fumero gibi isimler yer alıyor. Dan Goor ve Michale Schur tarafından tasarlanan dizi, 2013 yılında 2 Amy ödülü birden kazandı.

Brooklyn Nine-Nine konusu

Zeki ama toy Brooklynli dedektif Jake Peralta, ekibinin başına titiz bir yüzbaşının atanması üzerine kurallara uymayı ve bir takım oyuncusu olmayı öğrenmeye mecbur kalır. Polis merkezinin idaresi işleri sıkıya alan Yüzbaşı Holt’a geçince, kaygısız Dedektif Jake Peralta ve işe yaramaz iş arkadaşlarının hayatı zorlaşacaktır. New York City’de bir grup dedektifin çevresinde geçen dizi, aktüel kamera yöntemi ile çekiliyor. New York Polisi’nin Brooklyn’deki kurgusal 99. Bölge Karakolu’ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen olayları konu alır.

Brooklyn Nine-Nine oyuncuları ve karakterleri

Andy Samberg – Jake Peralta
Stephanie Beatriz – Rosa Diaz
Terry Crews – Terry Jeffords
Melissa Fumero – Amy Santiago
Joe Lo Truglio – Charles Boyle
Andre Braugher – Raymond Holt
Dirk Blocker – Hitchcock
Joel McKinnon Miller – Scully
Chelsea Peretti – Gina Linetti

Dizi fragmanı

Brooklyn Nine-Nine 8.sezon ne zaman?

Dizinin 8.sezonu 2021 yılında yayında olacak. 7.sezonu ile Koronavirüs pandemisi öncesi yayınlanan dizinin, 7.sezonunun yeniden çekileceği konuşulmuştu ancak son detaylar henüz belli değil. Ancak 8.sezonu bekleyenler için 2021 yılı Şubat ayını beklemeleri gerektiğini söyleyebiliriz.

Dizi yorumları

bir çırpıda 2. sezonun ortasına geldik, süper dizi.

ayrıca dizide en bayıldığım şey kaptan holt’un saçlı-bıyıklı halleri.

aklıma geldikçe gülüyorum yahu sfhjksfhjk.

alwayssleepy – ekşi sözlük

netflixten izlediğim 3 bölümü bir çırpıda bitirince yıkıldığım, ama netflixte olmayan 2 sezonu daha olduğunu öğrenince aşırı sevinmeme yol açan, muhteşem bir komedi dizisi.

karakterlerin orijinalliği, dozunda oyunculukları , konik diyalogları ile bu dizi komedi listemde üst sıralarda.

ve evet favori karakterim (bkz: rosa diez) canım benim

-benimhalaumudumvar – ekşi sözlük

cool, cool, cool and very cool bir dizi. masasında lgbt bayrağı bulunan bir captain’a sahip olacak, kurumsallaşmış ırkçılığa değinecek kadar da politik olabiliyor ama bunu vıcık ve samimiyetsiz political correctness saçmalığına düşmeden izleyicilere verebiliyor. en önemli özelliği ise bir bölümünde en fazla iki üç kere tebessüm ettirebilen dizilerle dolu komedi sektöründe bizi kasmadan güldürebiliyor olması.

(-lock stock – Ekşi sözlük)

YORUMLAR