Outer Banks Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Outer Banks Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Outer Banks dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, 2.sezon ne zaman, İMDb puanı, izle, Netflix, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

27.06.2020
Outer Banks Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman?

Outer Banks dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, 2.sezon ne zaman, İMDb puanı, izle, Netflix, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 15 Nisan 2020’de Netflix’te yayınlanmaya başlayan Aksiyon gizem türündeki bir Amerikan dizisidir. Josh Pate , Jonas Pate ve Shannon Burke tarafından tasarlanan gençlik dizisi, 10 bölümden oluşan ilk sezonu ile yayınlandı. İMDb’de 7,6 puan alan dizinin başrollerinde Shannon
Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Rudy Pankow gibi isimler yer alıyor.

Outer Banks konusu

Dizi, Kuzey Carolina’da yaşayan bir grup genci konu ediniyor. Grubun öne çıkan ismi OLAN John B.’nin kayıp olan babasına neler olduğunu öğrenmek isteyen grup bunun peşine düşer. John B, zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada yaşayan bir gençtir. Garsonluk yapıp, tekne kiralayarak günlerini geçiren John B ve üç arkadaşı, birlikte güzel vakit geçirmek için ellerinden geleni yapar. Bir gün mavi sularda gezerken batık bir tekne bulan John B, bunun yıllardır kayıp olan babası ile bağlantılı olabileceğinden şüphelenir. Babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmaya karar veren John B, üç arkadaşı ile birlikte harekete geçecektir.

Outer Banks oyuncuları ve karakterleri

Chase Stokes – John B.
Madelyn Cline – Sarah Cameron
Madison Bailey – Kiara
Jonathan Daviss – Pope
Rudy Pankow – JJ
Austin North – Topper
Charles Esten – Ward Cameron
Drew Starkey – Rafe
Adina Porter – Sheriff Peterkin
Cullen Moss – Deputy Shoupe
Deion Smith – Kelce
Caroline Arapoglou – Rose
Julia Antonelli – Wheezie Cameron
E. Roger Mitchell – Heyward

Dizi fragmanı

Outer Banks 2.sezon ne zaman?

Dizi, Nisan ayında Netflix’te yer aldı ve kullanıcıla tarafından beğeni alan gençlik dizilerinden biri oldu. Dizinin 2.sezonu ile ilgili yayıncısı Netflix henüz bir açıklama yapmadı. Dizinin 2.sezon onayı aldığı ile ilgili de henüz net bir bilgi yok. Dizi ile haberdar olmak için bizi instagram ve Facebook adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Outer Banks Dizi yorumları

bir solukta izledigim citir dizi. ilk bolumlerde biraz mantik hatalari olsa bile ilerleyen bolumlerde dizi kendini toparliyor. ana konusundan hic ayrilmiyor, sinif farklari, tercihler, aile baglari gibi konulara neredeyse hic girmiyor bu sebep ile diziyi izlerken hic kopukluk yasamiyorsunuz.

(-battaniyeli gazi – Ekşi Sözlük)

netflix dizisi. ben cok sevdim diziyi. diziden cok daha dogrusu cekilen yeri, karakterleri cok sevdim. hep oyle bir yerde yasamak istemisimdir. harika:)

(- sincap alvin – ekşi sözlük)

full+full çerezlik netflix dizisi.

bütçe, cast, hikaye vasat altı ama çekim mekanları inanılmaz güzel.

senaryo birazcık küçük emrah’ın eski dizisi yasak sokaklar’ı andırıyor. zengin piçler ve hayatta kalmaya çalışan apolitik fakir çocukları. o çocuklarla takılan ve sınıfsal konumunu reddeden zengin arkadaş ve sonunda fakir oğlan – zengin kız aşkı.

bolca vaktiniz var ve deniz, kumsal, güneş, gençlik, sahil kasabası, karavan içerikli dizi izlemek istiyorsanız beklentiye girmeden deneyebilirsiniz.

(-saintly – ekşi sözlük)

YORUMLAR