The Undoing Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO dizileri

The Undoing Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, HBO dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

The Undoing Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO dizileri

The Undoing Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, HBO dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

The Undoing Dizi hakkında

Dizi, 25 Ekim 2020‘de Amerikan Özel Televizyon ağı HBO tarafından yayınlanacak olan mini dizidir. Jean Hanff Korelitz’ın ‘You Should Have Known’ adlı kitabından uyarlanan dizi, oyuncu kadrosu ile de oldukça iddialı. Nicole Kidman ve Hugh Grant gibi isimler dizinin kadrosunda yer alıyor. David E. Kelley tarafından senaryosu kaleme alınan yapımın yönetmenliğini ise Susanne Bier üstleniyor. Toplam 6 bölümden oluşacak olan dizi, her hafta 1 bölüm olarak yayınlanacak ve 29 Kasım 2020’da yayınlanacak bölümü ile ekranlara veda edecek. Dizinin kadrosunda, Nicole Kidman, Hugh Grant, Édgar Ramírez, Noah Jupe ve Noma Dumezweni gibi isimler yer alıyor.

The Undoing Konusu

Dizinin konusu, “Kendisi için istediği tek hayatı yaşayan biri. İlk kitabını yayınlamanın eşiğindeki başarılı bir terapist olan, New York City’de elit bir özel okula devam eden sadık kocası ve küçük oğlu olan Grace Fraser’in hikayesine odaklanılıyor. Kitabı yayınlanmadan haftalar önce, hayatında bir uçurum açılıyor; şiddetli bir ölüm, kayıp bir koca ve Grace’in tanıdığını sandığı bir adamın yerine, sadece bir dizi korkunç ifşalar gerçekleşiyor. Yayılmanın ardından geride kalanlarla kendi tavsiyesini dikkate almama yollarından dehşete düşen Grace, bir hayatı dağıtmalı ve çocuğu ve kendisi için başka bir hayat yaratmalıdır.

The Undoing Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Nicole Kidman, Hugh Grant, Édgar Ramírez, Noah Jupe ve Noma Dumezweni gibi isimler yer alıyor.

Nicole Kidman – Grace Fraser
Hugh Grant – Mike Fraser
Édgar Ramírez – Detective Joe Mendoza
Noah Jupe – Henry Fraser
Lily Rabe – Sylvia Steineitz
Noma Dumezweni – Haley Fitzgerald
Sofie Gråbøl – Catherine Stamper
Matilda De Angelis – Elena Alves
Ismael Cruz Córdova – Fernando Alves
Nadine Marshall – Franklin Reinhardt
Michael Devine – Detective Paul O’Rourke
Donald Sutherland – Franklin Renner

The Undoing yayın takvimi

Dizi, 25 Ekim 2020’de yayınlanmaya başlayacak. Her hafta 1 bölüm yayınlama politikası bulunan HBO’da gösterime girecek olan dizinin yayın tarihleri şu şekilde:

1.bölüm: 25 Ekim 2020
2.bölüm: 1 Kasım 2020
3.bölüm: 8 Kasım 2020
4.bölüm: 15 Kasım 2020
5.bölüm 22 Kasım 2020
6.bölüm: 29 Kasım 2020

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.