The Wheel of Time Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

The Wheel of Time Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

03.09.2021
The Wheel of Time Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

The Wheel of Time (Zaman Çarkı) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, Ekşi yorumları, Hangi kitaptan uyarlama, Zaman Çarkı dizisi, Amazon Prime Video dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Kasım 2021‘de Amazon Prime Video tarafından yayınlanacak olan Amazon Prime Video orijinal içeriğidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşacak olan dizi 2 sezon onaylı olarak yayın hayatına başlayacak. Yazar Robert Jordan‘ın ‘Zaman Çarkı’ adlı kitap serisi eserinden ekrana uyarlanan yapım, fantastik, aksiyon ve macera türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uta Briesewitz, Salli Richardson ve Wayne Yip üstlenirken, senaryosunu Rafe Judkins, Robert Jordan ve Amanda Kate Shauman gibi isimler kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda ünlü oyuncu Rosamund Pike’ın yanı sıra Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoë Robins, Barney Harris ve Madeleine Madden gibi isimler yer alıyor. ABD yapımı olan dizinin bölüm süreleri 60 dakikadan oluşacak.

The Wheel of Time konusu

Dizinin konusu, kadınlardan kurulu bir organizasyonun üyesi olan Moiraine’in maceralarını işliyor. Moiraine, beş kadın ve adamdan oluşan bir grupla, dünyayı dolaşacağı zorlu bir yolculuğa atılır. Moiraine, aralarından birinin dünyayı kurtaracağı ya da yok edeceği kehanet edilen seçilmiş kişi olduğunu düşünür. Robert Jordan’ın çok satan fantastik roman serisinden uyarlanan dizi Agents of S.H.I.E.L.D.’da imzası bulunan Rafe Judkins tarafından hayata geçiriliyor

The Wheel of Time oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Rosamund Pike, Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoë Robins, Barney Harris ve Madeleine Madden gibi isimler yer alıyor.

Rosamund Pike – Moiraine,
Josha Stradowski – Rand al’Thor
Marcus Rutherford – Perrin Aybara
Zoë Robins – Nynaeve al’Meara
Barney Harris – Mat Cauthon
Madeleine Madden – Egwene al’Vere
Daniel Henney – al’Lan Mandragoran
Michael McElhatton – Tam al’Thor
Álvaro Morte – Logain Ablar
Hammed Animashaun – Loial,
Alexandre Willaume – Thom Merrilin,
Johann Myers – Padan Fain,
Jennifer Cheon Garcia – Leane Sharif

The Wheel of Time ne zaman yayınlanacak?

Dizi 19 Kasım 2021’de Amazon Prime Video tarafından yayınlanacak.

Dizi Yorumları (Spoilersız)

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.