Zaman Çarkı Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

21.11.2021
Zaman Çarkı Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Zaman Çarkı (The Wheel of Time) dizi yorumları, yorum, ekşi, inceleme, dizisi yorum, ekşi sözlük, Netflix, Amazon, izle, nereden izlenir, analiz gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Sıkı durun dostlar efsane bir kitap serisi olan The Wheel of Time dizisi Amazon’da yayınlanmaya başladı. 19 Kasım’da ilk bölümü işe yayınlanmaya başlayan dizi hem televizyon hem sosyal medyadaki reklamları ile sürekli karşımızda. Robert Jordan‘ın ‘Zaman Çarkı’ adlı 15’li kitap serisinden uyarlanan yapım aksiyon ve macera türünün güzel örneklerinden biri. Rosamund Pike‘ı böylesi bir hikayede izlemek de cabası. Peki, dizinin ilk 3 bölümünü çıtır çerez gibi izleyip bitirenler dizi hakkında neler söylediler dersiniz? Hadi gelin Zaman Çarkı ekşi sözlük yorumları ve sosyal medya tepkilerine şöyle bir göz atalım. E bir yandan sizin de yorumlarınızı bekliyoruz ki izlemeyenlere fikir verelim hep birlikte 🙂 (Şimdiden sonsuz teşekkürler:))

The Wheel of Time konusu

Dizinin konusu, kadınlardan kurulu bir organizasyonun üyesi olan Moiraine’in maceralarını işliyor. Moiraine, beş kadın ve adamdan oluşan bir grupla, dünyayı dolaşacağı zorlu bir yolculuğa atılır. Moiraine, aralarından birinin dünyayı kurtaracağı ya da yok edeceği kehanet edilen seçilmiş kişi olduğunu düşünür. Robert Jordan’ın çok satan fantastik roman serisinden uyarlanan dizi Agents of S.H.I.E.L.D.’da imzası bulunan Rafe Judkins tarafından hayata geçiriliyor

The Wheel of Time Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

Zaman Çarkı Dizi Yorumları

https://twitter.com/mueldes/status/1462408091102851083?s=20
https://twitter.com/lordofthetrakya/status/1462407849175400451?s=20
https://twitter.com/mervebzdag/status/1462343371196882949?s=20

Zaman Çarkı Dizi Yorumları / Ekşi Sözlük

çok sevdiğim amazon platformunda dizisi gün itibariyle başlamıştır. dakikadan bildiriyorum, sjw takıntınıza sokayım sizin. canım eserin anası sikilmiş gibi duruyor, umarım yanılırım. edit: 21. dakikadan bildiriyorum, allah belanızı versin, kitapları okumamış olsaydım bile tiksinirdim yaptığınız bu işten. neyse, bir gün daha sabredeyim de (bkz: arcane) 3 bölüm daha gelecek, onu izlerim.

  • fehmibingol

olurda bu kadar kötü olmaz amk

  • maskeli fikir

muhteşem jeneriğe sahip olan klişe bi fantastik dizi.

  • kirligizlisepet

birinci sezon birinci bölümü izledikten sonra aklıma gelen ilk şey;
ne izledim la ben!

  • strobist

yüzüklerin efendisi’nin de içine böyle sıçacaksanız iptal edin kardeşim dedirten bir platform tarafından çekilmiş şeydir.

  • balthazar blake

böyle enfes bir destan nasıl bu kadar salakça bir diziye çevrilir anlamıyorum. her kitap bin küsur sayfa ve muhteşem hikayelereyer veriyor içerisinde. çıkacağı günleri sayıyordum. çıktığında kitapçılara dağıtılmasını beklemeden ilknokta’nın cağaloğlu’da ki depolardan alırdım. romanı resmen iç etmişler. türk usulü dizi yapmışlar.

  • karakeman

türkçe dublajlı diye reklamı yapılıp dublaj eklenmeyen dizi. dublajlı izleyeceğimden değil ama bu kadar reklamın ardından dublaj kalitesini merak etmiştim. dil seçeneklerinde türkçe olmayınca şaşırdım.

  • bluenchanter

tüm zamanların en popüler fantastik edebiyat serilerinden birini değil de, sanki (bkz: shadow and bone)’u izliyormuş hissi veren dizi.

prodüksiyon kalitesi ve world building olarak şu aşamada yetersiz duruyor. yine de izleyeceğiz ve gelişimini takip edeceğiz. umarım toparlar.

  • onyuzmilyonbalon
YORUMLAR

canlı tv izle