The Wilds 2020 Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

The Wilds dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, Yaban, dizi izle, series, amazon, 2020, sinemalar, dizi konusu, konu, imdb, ekşi, beacons, 1.sezon 1.bölüm gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

13.12.2020
The Wilds 2020 Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime

The Wilds dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, Yaban, dizi izle, series, amazon, 2020, sinemalar, dizi konusu, konu, imdb, ekşi, beacons, 1.sezon 1.bölüm gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Sarah Streicher tarafından yaratılan ve Amazon Prime Video’da yayınlanacak bir Amerikan drama yayın yapan televizyon dizisidir. Dizi, uçağı düşen ve onları ıssız bir adada mahsur bırakan bir grup genç kızı konu alıyor. İlk sezonu toplamda 10 bölümden oluşan dizinin ilk sezon 11 Aralık 2020’de yayınlanmaya başladı. Dizi Türkiye’de Yaban ismi ile çevrildi.

Macera, dram ve gizem türündeki dizi imdb’de 5,9 puana sahip. Dizinin yönetmen koltuğunda Sarah Streicher oturuyor.

The Wilds Konusu

Farklı geçmişlere sahip olan bir grup genç kız, yaşanan bir uçak kazasının ardından ıssız bir adada mahsur kalır. Adada hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalan kızlar, bu süreçte farklı kişiliklerinden dolayı çatışır. Zamanla birbirleri hakkında daha çok şey öğrenip ve yaşadıkları travmayı paylaştıkça kızlar arasındaki bağ güçlenir. Adadan kurtulmanın yolunu arayan kızlar, çok geçmeden burada tesadüfen gelmediklerini öğrenir.

The Wilds Oyuncuları

Türkiye’de Yaban ismi ile bilinen Amazon dizisinin başrollerinde Sophia Ali, Shannon Berry, Jenna Clause ve Reign Edwards gibi isimler yer alıyor.

Karakterler

Sophia Ali – Fatin Jadmani
Shannon Berry – Dot Campbell
Jenna Clause – Martha Blackburn
Reign Edwards – Rachel Reid
Mia Healey – Shelby Goodkind
Helena Howard – Nora Reid
Erana James – Toni Shalifoe
Sarah Pidgeon – Leah Rilke
David Sullivan – Daniel Faber
Troy Winbush – Dean Young
Rachel Griffiths – Gretchen Klein
Joe Witkowski – Thom
Jen Huang – Susan
Barbara Eve Harris – Audrey
Jarred Blakiston – Alex

Fragmanı

The Wilds 2.Sezon Olacak Mı?

Dizinin ikinci sezonu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

The Wilds Yorum

“birinci bölümde böyle salakça boşluktaki diyalogları ancak daredevil senaristi yazabilir dedim ve imdb’ye bakınca bide ne göreyim daredevil senaristinin ikinci işiymiş bu.*

diziye gelirsek amazon dizisi değil, netflix dizisi gibi olmuş. örneğin netflix tutan konseptlerin ergen versiyonunu kopyalıyor, bu da öyle bir dizi işte… lost-big little lies kırması ergen işi… amazon’un da ilk ergen dizisi, umarım iyice gömülür de devam etmezler böyle işlere. netflix-hbo max fazlasıyla çıkartıyor zaten amazon diğer dizileri gibi (bkz: en iyi amazon dizisi) yetişkinlere yönelik içerik üretmeli, ergenleri netflix-hbo-hulu ve disney’e havale etmeli gençleri konu alan dizi yapacaksa da red oaks benzeri “saf dizi” konseptinde işler yapmalı.” don drapper

“rahatsı edici derecede saçmalıklar barındıran dizi. içine eşcinselliği ve feministliğide eklemişler. s.kişmeyi seven müslüman kızımız. dindar lezbiyen kızımız hepsi mevcut dizide” zingos

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle