The Wolf Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

The Wolf dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, kaç bölüm, incelemesi, yorum, Çin Dizileri 2020, fragmanı, Chinese Drama, türkçe altyazı, izle (狼殿下) gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

20.11.2020
392
The Wolf Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

The Wolf dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, kaç bölüm, incelemesi, yorum, Çin Dizileri 2020, fragmanı, Chinese Drama, türkçe altyazı, izle (狼殿下) gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Kasım 2020‘de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı yeni Çin dizilerinden biridir. Toplamda 49 bölümden oluşacak olan uzun soluklu dizi, Tencent Video ve Youku gibi kanallar tarafından yayınlanıyor. Her bölümü 45 dakikadan oluşacak olan dizinin, yönetmenliğini Cao Hua üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Chen Yu Shan kaleme aldı. Dizinin kadrosunda, Darren Wang, Li Qin,Sean Xiao, Xin Zhi Lei, Guo Shu Yao, Ding Yong Dai ve Shi Liang gibi isimler yer alıyor. Dizinin Mydramalistteki puanı ise 9,0. Dizi Lang Dian Xia , The Majesty of Wolf , His Royal Highness , His Royal Highness Wolf gibi isimler ile de biliniyor.

The Wolf konusu

Dizinin konusu, Tang Hanedanlığı’nın son yıllarında, Zhu Wen adında bir askeri vali ve savaş ağası, kurtlar tarafından büyütülmüş bir çocukla karşılaştığında kırsaldan dışarı açılır. Savaş ağası çocuğu içeri alıp evlat edinmeye ve adını Zhu You Wen koymaya karar verir. Zhu Wen daha sonra nihayetinde başarılı bir darbe başlatarak Tang hükümdarına el koyar ve kendisini ilk İmparator olarak ilan eder. Daha sonra Liang Hanedanlığı (907-923). Yeni İmparator Zhu You Wen’i kraliyet prensi olarak adlandırır. Mahkemede Zhu You Wen, bir hükümet görevlisinin kızı olan Ma Zhai Xing adlı bir kadınla bir bağ kurar. Mahkemedeki yüksek statüsüne rağmen Zhu You Wen, vahşi yaşam yıllarında kendisine aşılanan güçlü bir adalet duygusuyla motivedir. O ve Ma Zhai Xing romantik bir bağ kurmaya başlar. Ve onun desteğiyle, evlat edinen babasının popüler olmayan ve aşırı katı reformlarını yumuşatmayı ve entrikacı üvey kardeşlerinin ürettiği bir dizi alçakça planı bozmak için savaşmayı göze alacaktır.

The Wolf oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Darren Wang, Li Qin,Sean Xiao, Xin Zhi Lei, Guo Shu Yao, Ding Yong Dai ve Shi Liang gibi isimler yer alıyor.

Darren Wang – Zhu You Wen / Prens Bo
Li Qin – Ma Zhai Xing
Sean Xiao – Ji Chong
Xin Zhi Lei – Yao Ji
Guo Shu Yao – Bao Na
Ding Yong Dai – Chu Kui
Shi Liang – Prens Jin
Zang Hong Na – Ma Jing
Sen Wei Lin – Zhu You Gui
Li Long – Ma Yi Han
Liu Hao Yan – Shi En

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.