Twin Flames Tehlikeli Sularda Aşk Belgesel Dizi Konusu Netflix

08.11.2023
Twin Flames Tehlikeli Sularda Aşk Belgesel Dizi Konusu Netflix

Twin Flames Tehlikeli Sularda Aşk belgesel dizi, konusu, cast, kaç bölüm, ekşi sözlük, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Belgesel dizi hakkında

8 Kasım 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal belgesel dizisidir. Toplam 3 bölümden oluşan belgesel dizi, belgesel türünde yer alıyor.

Filmin orijinal adı: Escaping Twin Flames

Twin Flames Tehlikeli Sularda Aşk dizisi konusu

Dizinin konusu, Bir çift, insanların gerçek aşkı bulmalarını sağlayan ruhani temelli bir işletme kurmuştu. Bu belgeselde ise eski takipçileri, onların rahatsız edici uygulamalarını anlatıyor.

  1. Göründüğü Gibi Değil

Bir çift, insanlara gerçek aşkı nasıl bulacakları konusunda yol gösterdikleri bir iş kurar. Ancak rahatsız edici öğretileri kısa sürede bolca üzüntü ve şaşkınlık yaratır.

  1. Ateşle Oynamak

İkiz Alevler giderek büyürken Jeff yeni bir yönetici atar ve şirketi farklı bir yöne götürecek düzenlemeler yapar. Güven kaybı ve akıl sağlığıyla ilgili sorunlar grubu etkiler.

  1. Alev Alev

Jeff’in talepleri giderek artarken rahatsız edici açıklamalar ortaya çıkar. Çocukları İkiz Alev’e katılan bir grup anne harekete geçer. Eski üyeler hayatlarını tekrar yoluna koyar.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle