Twisted Fate of Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Twisted Fate of Love dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Çin Dizileri, Chinese Drama 2020, Mydramalist puanı, kaç bölüm, fragmanı, izle, (今夕 何 夕) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

27.11.2020
Twisted Fate of Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Twisted Fate of Love dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Çin Dizileri, Chinese Drama, Mydramalist puanı, kaç bölüm, fragmanı, izle, (今夕 何 夕) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

23 Kasım 2020 itibari ile yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Çin dizilerinden biridir. Toplam 43 bölümden oluşacak olan dizi 21 Aralık 2020’de yayınlanacak bölümü ile 43 bölümlük yayın maratonunu tamamlayacak. Tencent Video tarafından yayınlanan dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor. Romantik, Tarihsel ve dram türünde yer alan dizinin yönetmenliğini Wai Hong Chui ve Wai Honto üstleniyor. Dizinin Mydramalist puanı ise 8,2’lik puana sahip oldu. Filmin oyuncu kadrosunda Sun Yi, Jin Han, Tan Jian Ci, Yu Cheng En, Luo Qiu Yun ve Karina Hai gibi isimler yer alıyor.

Twisted Fate of Love konusu

Dizinin konusu, En yaşlı arkadaşlar, Üçüncü Prens Pang Yu ve Bakan Feng Xi, bir ömürlerini kardeş olarak birbirleriyle ilgilenerek geçirdiler. Birbirlerinden gece ve gündüz kadar farklı olan iki arkadaş, beklenmedik bir çiftti, ancak arkadaşlıkları başarılı bir şekilde zamanın testinden geçti. Ancak tutkulu ve sevimli Dong Yue ile tanıştıktan sonra ömür boyu süren dostlukları çökmeye başlar. Dingyuan İsyanı’nda cesur bir general, DongYue, sayısız masumun hayatına mal olacak bir savaşı durdurmak için zamanında geri gönderildi. Hem Feng Xi hem de Pang Yu ile tanıştı. Dong Yue’nun Pang Yu’nun hayatındaki varlığı, kendisini ailesinin politik işleyişine dahil etmesi için ilham verse de, tatlı mizacı bir şekilde Dong Yue’nin kalbini yakalamayı başaramadı.

Twisted Fate of Love oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Sun Yi, Jin Han, Tan Jian Ci, Yu Cheng En, Luo Qiu Yun ve Karina Hai gibi isimler yer alıyor.

Sun Yi – Dong Yue / Wen Xin
Jin Han – Feng Xi
Tan Jian Ci – Pang Yu
Yu Cheng En – Dao Le
Luo Qiu Yun – Zi Yuan / Ming Zhu
Karina Hai – Li Yu Rou
Wang Xu Dong – Lu Chuan
Zhang Zhi Jian – Lu Yuan Tong
Shen Bao Ping – Fang Yuan
Calvin Zheng – İmparator Yin Ling
Wang Dong – Wen Ye

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.