Üçlü Pürüz Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Üçlü Pürüz Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

22.04.2023
Üçlü Pürüz Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Üçlü Pürüz filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Selçuk Aydemir ve Aytaç Medya’nın yapımcılığını üstlendiği 2023 yapımı yerli sinema filmidir. Yönetmen koltuğunda Vedat Uyar’ın oturduğu filmin senaryosu Astigmat Yazı Grubu tarafından kaleme alındı. Film, bir düğüne yetişmeye çalışan üç arkadaşın başına gelen maceraları konu ediyor. Başrollerini Okan Çabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran’ın paylaştığı filmde konuk oyuncu olarak Haluk Levent de rol alıyor.

Komedi türünde yer alan film toplam 1 saat 50 dakikadan oluşuyor. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan film CGV Mars Dağıtım aracılığıyla 21 Nisan 2023‘de vizyondaki yerini alacak.

Üçlü Pürüz Filmi Konusu

Film, ailelerinden gizledikleri için sahte bir nikah kıymayı planlayan bir çiftin başına gelenleri konu alıyor. Fatih ve Eda, ailelerine söylemeden gizli bir şekilde evlenir. Çift, gizlice evlendikleri ortaya çıkmasın diye Adana’ya giderek orada sahte bir nikah yapmayı planlar. Nikahları için aslında bankacı olan arkadaşları Serhat’tan sahte nikah memuru, Hakan ve Utku’dan da nikah şahidi olmalarını isterler. Hep birlikte Adana’ya doğru yola koyulan grup, yolculuk sırasında arabalarının çalınmasıyla kendilerini beklenmedik bir maceranın içinde bulurlar.

Üçlü Pürüz Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Kardeş Payı” ve “Mahalleden Arkadaşlar” adlı yapımlarda birlikte rol alan Emrah Kaman ve Korhan Herduran yer alıyor. Ayrıca “Organize İşler: Sazan Sarmalı” filminde rol alan Okan Çabalar’ın yanı sıra Hakan Altıner, Ahmet M. Anzaflıoğlu, Hüseyin Baylan, Selim Erdoğan, Deniz Gündoğdu, Eray Kaman, Bora Karakul, Nilgün Kasapbasoğlu, Müfit Kayacan, İnanç Koçak, Bahar Suer, Şinasi Yurtsever, Tahsin Çalışkan, Hasan Üner, Ecenaz Üçer ve Haluk Levent gibi ünlü isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Hakan Altıner – Hakim
Ahmet M. Anzaflıoğlu – Yancı
Hüseyin Baylan – İsmet
Selim Erdoğan – Cevher
Deniz Gündoğdu – Serhat’ın Ablası
Korhan Herduran – Utku
Emrah Kaman – Haktan
Eray Kaman – Haktan’in Kardesi

Bora Karakul – Canavar Nuri
Nilgün Kasapbasoğlu – Utku’nun Annesi
Müfit Kayacan – Aslan
İnanç Koçak – Ömür

Haluk Levent
Bahar Suer – Telekiz
Şinasi Yurtsever – Savcı
Okan Çabalar – Serhat
Tahsin Çalışkan – Utku’nun Babasi
Hasan Üner – Hırsız
Ecenaz Üçer – Eda

Film Fragmanı

Üçlü Pürüz Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Komedi türünde yer alan film 21 Nisan 2023’de vizyona girecek.

Üçlü Pürüz Film Yorumları

Bu tür filmler artık çok fazla yok mu… ön görme kabiliyetim arttı kalitesiz türk diziler ve filmleri sayesinde. İnsanı bir şaşırtıcak sahneler yok artık

Prototype 50

Fragmanını izlemeseydim kesin giderdim bu filme. Ama artık vazgeçtim

Ferid Mehdi

Müfit Kayacan, rol aldığı her filme ayrı bir hava katıyor. Bu adamı görünce bu film izlenir diyorum.

Barış

Fragman efsane olmuş, son dönemdeki en iyi yerli komedi olabilir.

Berat Yüksel

Vizyondaki filmleri bizimle takip edin:

İntikam Oyunlar Film Konusu | Oyuncuları

YORUMLAR