Under the Banner of Heaven Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX Yorum Güncel

Under the Banner of Heaven Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX

01.05.2022
Under the Banner of Heaven Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX

Under the Banner of Heaven dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon olacak mı, yorumları, Ekşi, incelemesi, FX Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

28 Nisan 2022′de yayınlanmaya başlayan FX orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 7 bölümden oluşan dizi suç, gizem ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Andrew Garfield, Sam Worthington, Daisy Edgar-Jones, Denise Gough, Wyatt Russell, Wyatt Russell ve Billy Howle gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Adam Arkin, Colin Bucksey ve Dexter Fletcher üstlenirken, senaryosunu Michael Tolkin, Leslie Greif gibi isimler tarafından kaleme alındı.

IMDbde bini aşkın oy alan dizi 7,2′lik puana sahip oldu.

Under the Banner of Heaven konusu

Dizinin konusu, Kendini işine adamış bir dedektif olan Pyre, saygın bir Utah Mormon ailesi ve onların hükümete olan güvensizlikleri ile bağlantılı görünen acımasız bir cinayeti araştırmakla görevlendirilir. Pyre, gizemi çözüp kiliseyi suçla ilişkilendiren kanıtlar bulurken, kendisini çalkantılı bir inanç krizinin ortasında bulur.

küçük erkek kardeşlerinin karısını ve bebek kızını öldüren iki erkek kardeşe odaklanıyor. Katiller, Mormonizmin oluşumuna kadar uzanan köktenci bir yoruma ilişkin yorumlarıyla tutarlı olarak, Tanrı’nın emirlerine göre hareket ettiklerini iddia ettiler. Kardeşler, çok eşliliği ve gerçek müminlerin doğrudan Tanrı ile konuşabilecekleri inancını içeren inancın orijinal ilkelerine bağlı olan Peygamberler Okulu adlı bir kıymık grubunun üyeleriydi. Bunlar, inancın ana akım bir çekiciliğe dönüşmesiyle kök salmıştı, ancak kardeşler, iğrenç suçu işlediklerinde Tanrı’nın emrine uyduklarına ikna olmuş durumdalar.

Under the Banner of Heaven oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Andrew Garfield, Sam Worthington, Daisy Edgar-Jones, Denise Gough, Wyatt Russell, Wyatt Russell ve Billy Howle gibi isimler yer alıyor.

Andrew Garfield – Detektif Jeb Pyre
Sam Worthington – Ron Lafferty
Daisy Edgar-Jones – Brenda Lafferty
Denise Gough – Dianna Lafferty
Wyatt Russell – Dan Lafferty
Billy Howle – Allen Lafferty
Chloe Pirrie – Matilda Lafferty
Seth Numrich – Robin Lafferty
Adelaide Clemens – Rebecca Pyre
Rory Culkin – Samuel Lafferty
Sandra Seacat – Josie Pyre
Gil Birmingham – Bill Taba

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR