Undercover (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri Yorum Güncel

Undercover (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Undercover (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore dizileri, fragmanı, izle (언더커) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Undercover (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Undercover (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore dizileri, fragmanı, izle (언더커) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

23 Nisan 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 16 bölümden oluşan dizinin yayın maratonu 12 Haziran 2021’de yayınlanan bölümü ile tamamlanacak. Haftada 2 gün yayınlanacak olan yapım, JTBC tarafından yayınlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Song Hyun Wook üstlenirken, senaryosunu Baek Cheol Hyun, Song Ja Hoon ve Jung Hye Eun kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Ji Jin-Hee, Kim Hyun-Joo, Yeon Woo-Jin, Han Sun-Hwa, Heo Jun-Ho ve Jeong Man-Sik gibi isimler yer alıyor. Yapım BBC One aynı adlı dizisinin Kore versiyonudur.

Undercover (2021) konusu

Dizinin konusu, uzun zamandır, eşi de olmak üzere çevresindeki tüm insanlardan kimliğini gizli tutan bir NIS ajanı (Ji Jin-Hee) ile bir insan hakları avukatı olan onun eşi (Kim Hyun-Joo) etrafında dönmektedir. Bir NIS ajanı olarak çalışan Han Jung-Hyun, takma ad kullanarak tanıştığı Choi Yeon-Soo’ya âşık olur ve sonunda evlenirler. Choi Yeon-Soo bir avukat olarak çalışırken Memur Yolsuzluk Araştırma Birimi’ne başkan aday gösterilir. Adaylığı nedeniyle, kocasının gerçek kimliğini öğrenir. NIS ajanı olan Han Jung-Hyun, Polis üniversitesinde okurken NIS tarafından seçilmiştir. Olağanüstü hızlılığı ve cesareti ile tanınmaktadır. Kimliğini herkesten gizli tutmaktadır. Bir gün, çok gizli bir dava üzerinde çalışırken Choi Yeon-Soo (Kim Hyun-Joo) ile tanışır ve on âşık olur. Bir insan hakları avukatı olan Choi Yeon-Soo karakterini canlandırmaktadır. Adalet ve hakikat için yaşamaktadır. Hayatı boyunca sürdürdüğü bu inancı ve yetenekleri sayesinde, Memur Yolsuzluk Araştırma Birimi’ne ilk başkan adayı olarak gösterilir.

Undercover (2021) oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ji Jin-Hee, Kim Hyun-Joo, Yeon Woo-Jin, Han Sun-Hwa, Heo Jun-Ho ve Jeong Man-Sik gibi isimler yer alıyor.

Ji Jin-Hee – Han Jung-Hyun
Kim Hyun-Joo – Choi Yeon-Soo

Yeon Woo-Jin – Han Jung-Hyun
Han Sun-Hwa – Choi Yeon-Soo
Heo Jun-Ho – Im Hyeong-Rak
Jeong Man-Sik – Do Young-Geol
Han Go-Eun – Go Yoon-Joo
Kwon Hae-Hyo – Oh Pil-Jae
Park Geun-Hyung – Lee Man-Ho
Lee Han-Wi – Bae Goo-Taek
Lee Seung-Joon – Kang Choong-Mo
Kim Soo-Jin – Min Sang-A
Choi Dae-Chul – Chu Dong-Woo

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.