Venom 2: Let There Be Carnage (2021) Filmi | Konusu | Oyuncuları

Venom: Let There Be Carnage, film, film, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, 2021, ne zaman çıkacak, ne zaman, release date, 2, sinemalar, izle türkçe dublaj, dizi konusu, konu, imdb, ekşi, full, izle, venom 2 carnage, çıkacak mı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

29.12.2020
Venom 2: Let There Be Carnage (2021) Filmi | Konusu | Oyuncuları

Venom 2: Let There Be Carnage, film, film, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, 2021, ne zaman çıkacak, ne zaman, release date, 2, sinemalar, izle türkçe dublaj, dizi konusu, konu, imdb, ekşi, full, izle, venom 2 carnage, çıkacak mı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

Film Hakkında

Columbia Pictures tarafından Marvel ve Tencent Pictures ile ortaklaşa üretilen, Marvel Comics karakteri Venom’a dayanan yeni bir Amerikan süper kahraman filmidir.

Venom adı verilen bu organizmanın taşıyıcısı olan Eddie Brock’un hikayesinin anlatıldığı “Venom” filminin 2. devam halkası olan yapımın başrolünde ilk filmde olduğu gibi Tom Hardy yer alıyor. Hardy’e filmde Woody Harrelson, Michelle Williams , Reid Scott ve Naomie Harris gibi isimler yer alıyor.

Kelly Marcel’in senaryosunu kaleme aldığı film Andy Serkis tarafından yönetiliyor.

Venom: Let There Be Carnage Konusu

Bir organizmanın taşıyıcısı olan gazeteci Eddie Brock’un hikayesinin anlatıldığı Venom isimli yapımın devam filmidir.

Venom: Let There Be Carnage Oyuncuları

Inception, Mad max ve Peaky Blinders gibi yapımlardan izlediğimiz Tom Hardy’nin başrolde olduğu filmde Hardy’e Michelle Williams, Woody Harrelson ve Reid Scott gibi isimler eşlik ediyor.

Karakterler

Tom Hardy – Eddie Brock / Venom
Michelle Williams – Anne Weying
Stephen Graham
Woody Harrelson – Cletus Kasady
Naomie Harris – Shriek (rumored)
Amber Sienna – Party Guest
Reid Scott – Dr. Dan Lewis
Sean Delaney
Alfredo Tavares – SFPD Uniformed
Laurence Spellman
Peggy Lu – Mrs. Chen
Michelle Greenidge – Mugging Victim
Otis Winston – Street Man
Etienne Vick – Pedestrian
William W. Barbour – Sedan Driver

Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=8cG1aVT-M-A

Venom: Let There Be Carnage Ne Zaman Vizyona Girecek?

Hollywood genelinde stüdyolar, Koronavirüs pandemisi nedeniyle sinemalar kapalı kaldığı için yeni yayın takvimlerini peş peşe değiştiriyor. 2 Ekim 2020’de gösterime girmesi beklenen film pandemi nedeni ile sinemaların gösterimi durdurması, yeteri kadar izlenmeyeceği düşüncesi ile 8 ay sonraya yani 25 Haziran 2021 tarihine ertelendi. Böylece “Venom”, daha önce Warner Bros.’un 1 Ekim 2021’e taşıdığı Robert Pattinson’lu “The Batman” filminden boşalan yeri kapmış oldu.

Taboo Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon ne zaman

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle