Virgin River Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.Sezon

Virgin River dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb, 2.sezon olacak mı, cast,1.sezon 1.bölüm, trailer, altyazı, 3.sezon, incelemesi, yorumlar, nerede çekiliyor, dizisi oyuncuları, series, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

05.11.2020
Virgin River Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.Sezon

Virgin River dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb, 2.sezon olacak mı, cast,1.sezon 1.bölüm, trailer, altyazı, 3.sezon, incelemesi, yorumlar, nerede çekiliyor, dizisi oyuncuları, series, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

2007-2012 yılları arasında yayınlanan ve 20 kitaptan oluşan roman serisinden uyarlanan Netflix dizisi ilk kez 27 Eylül’de duyurulmuştu. Daha önce This is Us ve The Walking Dead gibi dizilerde izlediğimiz Alexandra Breckenridge ve Grey’s Anatomy’de yer alan Martin Henderson’un başrolde olduğu dizi Netflix’te Kasım ayında yayınlanmaya başlayacak.

Dizinin yaratıcısı Sue Tenney aynı zamanda dizinin senartistliğini üstlenirken, yönetmenliğini Andy Mikita yaptı. Drama ve romantik türünü bir araya getiren dizinin imdb paunı ise 7,5. İlk sezonu henüz yayınlanmadan merakla beklenen dizinin 2.sezonu yakında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. 3.sezonu için ise onay şimdiden alındı.

Virgin River Konusu

Yakın zamanda dul kalan Melinda Monroe (Breckenridge), Kaliforniya’nın ücra bir yerinde, sadece 600 kişinin yaşadığı Virgin River kasabasındaki pratisyen hemşirelik işine başvurur. Geçmişin acı dolu anılarını geride bırakmak ve taze bir başlangıç yapabilmek için Virgin River’ın mükemmel bir yer olacağını düşünür. Ancak kısa bir süre sonra küçük kasaba yaşamının beklenildiği kadar basit olmadığını ve Virgin River’ın gerçek anlamda evi haline gelebilmesi için önce kendini iyileştirmeyi öğrenmesi gerektiğini keşfeder.

Virgin River Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Austin Abrams, Midori Francis, Dante Brown, Troy Iwata ve Keana Marie gibi isimler yer alıyor.

Colin Lawrence – John ‘Preacher’ Middleton
Benjamin Hollingsworth – Dan Brady
Grayson Maxwell – Ricky
Martin Henderson – Jack Sheridan
Alexandra Breckenridge – Melinda Monroe
Annette O’Toole – Hope McCrea
Tim Matheson – Doc Mullins
Lauren Hammersley – Charmaine Roberts
Jenny Cooper – Joey Barnes
Lexa Doig – Paige Lassiter

Dizi fragmanı

Virgin River nerede çekiliyor?

Vancouver, British Columbia, Kanada’da çekilmektedir.

Virgin River 2.Sezon Ne Zaman?

Büyük beğeni toplayan romantik dram türündeki dizinin 2.sezonu 27 Kasım ayında yayınlanmaya başlayacak.

Virgin River Yorumları

“güzel manzaraları, sıcak kasaba insanlarını barındıran çerezlik dizi.
izlenebilir, puanım:7/10″ o yok bu yok ne var o vakit

“alıp başımı gidesim geldi böyle bi kasabaya. sezon olacak mı olmayacak mı hala bekliyorum avel avel. bu dizinin mimarları bile benim kadar önemsememislerdir diziyi. olsun ben herkesin yerine severim.

bomboş, insanın ruhuna iyi gelmek, azıcık da kendini izlettirmek dısında bir gayesi yok bu dizinin.
dünyayı kurtaran super kahramanlardan sıkılan, kendi dünyasına dönmek isteyenlere tavsiyemdir. ama kışın izleyin.” baklanisine

“iyi dizi. gece uyumadan önce bir bölüm izlemelik. sessiz, sakin, huzurlu dizileri izlemek aşırı keyifli. bu dizi de onlardan biri. doğadaki ses, güzel manzaralar, sıcak evler, aksiyonsuz yaşamlar görmek çokoş.” hulugorl

“çok uzun zamandır bu kadar samimi, romantik ve sevimli bir dizi izlememiştik, tek sezonla nihayete erecek diye de üzülmüştük.

neyse ki suser arkadaş yeni sezonu haber verdi.

bu tarzdan hoşlananlar, 2 sezonu beraber izlesin, keyif alacakları garanti.

bir diğer heyecanla beklediğim dizi the rookie.” andom

YORUMLAR

canlı tv izle