Wayward Pines Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Wayward Pines dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 3.sezon var mı, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

20.12.2020
Wayward Pines Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Wayward Pines dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 3.sezon var mı, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

14 Mayıs 2015‘te yayınlanmaya başlayan Amerikan televizyon kanalı FOX tarafından yayınlanan ABD yapımı dizidir. Toplam 2 sezon ve 20 bölümden oluşan dizi, Blake Crouch‘un Pines isimli romanından uyarlandı. aş yapımcılığını Altıncı His, İşaretler gibi filmlerin yönetmeni M. Night Shyamalan‘ın yaptığı dizi Chad Hodge tarafından televizyona taşındı. Dizinin oyuncu kadrosunda Matt Dillon, Carla Gugino, Toby Jones, Shannyn Sossamon, Reed Diamond, Charlie Tahan, Juliette Lewis ve Tim Griffin gibi isimler rol aldı. IMDb’de 51 bini aşkın kişi tarafından oylanan yapım 7,4‘lük puana sahip oldu. Dizi Türkiye’de FX Türkiye tarafından yayınlanıyor.

Wayward Pines konusu

Dizinin konusu, Theo uyanmıştır. Wayward Pines’ın sakinleri de Birinci Nesil’in sert yönetimi ile savaşmaktadır. Theo gerçeği ve Wayward Pines’da oluş amacını öğrenir. Hemşire Pam kasaba için çok tehlikeli bir tehdidi ortaya çıkarır. Xander beklenmedik bir misafir ile Wayward Pines’a geri döner. CJ bir grup cesur insan ile beraber tellerin arkasına gider. Wayward Pines’ın nasıl yaratıldığı ortaya çıkar. Megan ilk dişi Abby üzerinde deney yapar. Abbie’ler CJ ve hasatçılara saldırır ve kasabıyı yemek konusunda oldukça sıkıntılı bir duruma sokarlar. Theo Abbielerin lideri ile iletişime geçmeye çalışınca, Megan Abbielerin zekası hakkında fikir ayrılığına düşerler.

Wayward Pines oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Matt Dillon, Carla Gugino, Toby Jones, Shannyn Sossamon, Reed Diamond, Charlie Tahan, Juliette Lewis ve Tim Griffin gibi isimler yer alıyor.

Matt Dillon – Ethan Burke
Carla Gugino – Kate Hewson
Toby Jones – David Pilcher,
Shannyn Sossamon – Theresa Burke
Reed Diamond – Harold Ballinger
Charlie Tahan – Ben Burke
Juliette Lewis – Beverly
Tim Griffin – Adam Hassler
Melissa Leo – Pamela “Pam” Pilcher
Terrence Howard – Sheriff Arnold Pope
Jason Patric – Dr. Theodore “Theo” Yedlin
Nimrat Kaur – Rebecca Yedlin
Josh Helman – Xander Beck
Tom Stevens – Jason Higgins

Wayward Pines 3.sezon var mı?

Dizi 2016 yılında 2.sezonunun ardından yayıncısı FOX tarafından iptal edildi.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle