We Own This City Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO - Yorum Güncel

We Own This City Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO

01.05.2022
We Own This City Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO

We Own This City dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon olacak mı, yorumları, Ekşi, incelemesi, HBO Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

25 Nisan 2022’de yayınlanmaya başlayan HBO orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi suç, ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jon Bernthal, Wunmi Mosaku, Jamie Hector, Josh Charles, McKinley Belcher III, Darrell Britt-Gibson ve Rob Brown gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Reinaldo Marcus Green üstlenirken, senaryosunu Justin Fenton, Ed Burns ve George Pelecanos gibi isimler tarafından kaleme alındı.

IMDb‘de bini aşkın oy alan dizi 7,7‘lik puana sahip oldu.

We Own This City konusu

Dizinin konusu, Baltimore Polis Departmanı’nın özel bir biriminin yükselişini, düşüşünü ve toplu tutuklama politikalarının polisin günlük yaşamını belirlediği bu şehre nüfuz eden yolsuzluğu konu ediyor. 2015’te Baltimore’da 25 yaşındaki siyahi Freddie Gray’in polis nezaretindeyken hayatını kaybetmesinin ardından ayaklanmalar patlak verir. Kısa bir an için Çavuş Wayne Jenkins ve ekibi uyuşturucu, yoksulluk ve şiddet suçlarıyla dolu bir şehirde çalışmalarıyla kahraman olarak kabul edilir. Ancak uyuşturucu baskınlarından elde edilen geliri çaldıkları, araştırdıkları evlerde bulunan paraları cebe indirdikleri ve asılsız deliller yerleştirdikleri ortaya çıkınca her şey alt üst olur.

We Own This City oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jon Bernthal, Wunmi Mosaku, Jamie Hector, Josh Charles, McKinley Belcher III, Darrell Britt-Gibson ve Rob Brown gibi isimler yer alıyor.

Jon Bernthal – Sgt. Wayne Jenkins,
Wunmi Mosaku – Nicole Steele,
Jamie Hector – Sean M. Suiter,
Josh Charles – Daniel Hersl,
McKinley Belcher III – Momodu “G Money” Gondo,
Darrell Britt-Gibson – Jemell Rayam,
Rob Brown – Maurice Ward,
David Corenswet – David McDougall,
Dagmara Domińczyk – Erika Jensen,
Don Harvey – John Sieracki,
Larry Mitchell – Scott Kilpatrick

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR