Wednesday Dizi Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

02.12.2022
Wednesday Dizi Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

Wednesday Dizi yorumları, ekşi, dizi yorumu, dizi yorum, dizi yorumu, Netflix, ekşi sözlük, imdb, izle, 2 olacak mı, dizi inceleme, analizi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Müzikleri, oyuncuları, konusu, Tim Burton havası her şeyiyle çok sevildi, çok izlendi!

Netflix orijinalleri içinde Stranger Things’i geçerek izlenme rekorları kıran dizisi Wednesday, dizi/film dünyasında rüzgar estiriyor. İzleyenlerin kendisini yorum yapmadan duramadığı, haftalardır adından söz ettiren dizisi hakkında neler söylendi dersiniz? Hadi hiç vakit kaybetmeden Wednesday dizi yorum ve ekşi sözlük tepkilerine bir göz atalım.

Wednesday Dizi Konusu

Dizinin konusu, Wednesday’in ortaya çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore Akademisi’nde geçecek. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Ama onunla birlikte aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.

Wednesday Dizi Konusu Oyuncuları

Wednesday Dizi Yorumları

https://twitter.com/bennvoolio/status/1598572010401140737?s=20&t=_zBHtxzipwGukACXyBZ0gQ
https://twitter.com/QueenofChaos176/status/1598549720070205440?s=20&t=_zBHtxzipwGukACXyBZ0gQ

Wednesday Dizi Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

ekşici malların lafına inanıp bir bok sanarak izlediğim çocuk dizisi. her defasında bu salakların övgü dolu entry’lerine inanıyorum ve bir bölüm bile dayanamadan laptop’ın kapağına sert bir darbe indiriyorum. olan çöpe giden bir saatime oluyor. zevksiz loser’lar ya.
başrolünde boş aforizmalar kasan asabi bir ergen irisinin oynadığı çerezlik bile olmayan velet dizisi.
aman repliğe bak repliğe. götünüze girsin filtre kahvenin çekirdekleri.

  • dornaz alfa

normalde tim burton filmlerini keyifle seyrederim. bu dizinin başlayacağını duyduğumda da çok heyecanlanmıstım ama beni hayal kırıklığına uğrattı. diğer filmlerin barindirdigi fantastik ögeler, yetişkinlere hitap edebilen derinliğe sahipti ancak wednesday bildiğimiz çocuk dizisi olmus. başladım artık bitireyim tabi çok da popüler eksik kalmayayım düşüncesiyle izledim ama sevemedim. bu tür yapımların da seveni vardır muhakkak ancak ben almasam daha iyi olurmuş.

  • mutlulukabidesi

baya sürükleyici bir tim reis dizisi. wednesday’in dans sahnesi ve paint it black çello cover’ı akıllarda kalan güzel anlar oldu.

  • stratigrafi

tim burton’ ın yanlışlıkla ön kamerayı açıp kaydettiği videoyu bile keyifle izleyeceğimden pek tabii ki bir oturumda bitirdiğim dizidir.

  • baliklardaaskyasar

cinselliği ön plana çıkarmaya çalışmayan bir netflix dizisi, özlemişiz. başarılı.

  • scaotrix

netflix son dönemlerde yaptığı en güzel fantastik,gizem dizisi.
jenna ortega nasıl bu kadar mimiksizken bile bu kadar iyi olabiliyorsun?

ağızda hoş bir tat kalır ya hani. izledikten sonra ruhunuzda öyle bir tat kalıyor. çok güldüm. çok eğlendim. psikopatlık seviyesine bayıldım.

  • rollawomen

dans sahnesi şahaneydi..

  • chess n box

bu dizi ölen ruhumu diriltti.

  • egonu

tek kelimeyle bayıldığım dizidir. nasıl da özlemişim tim burton’ın tarzını. çoğunlukla yüzümde bir gülümseme ile izledim diziyi. nevi şahsina münhasır wednesday’i yeniden görmek paha biçilmezdi.

  • amabile

oynayan karı güzel ve sexy diye izleyip hiç bişey anlamadığım vasat dizi. bi yaratıklar bi canavarlar falan var ama neyin ne olduğu belli değil açıkçası digimon evreni tadında. bir de netflix yapımı olduğu için ayrıca gerildim yine kim travesti kim lpg birey anlaşılmıyor pek. her saniye biri lpg birey çıkacakmış gibi aşırı gerilerek izlemekten konuya vakıf olamadım.

  • owencan
YORUMLAR