What If Dizi | Konusu | Oyuncuları | Disney+ Dizileri

What If dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, ne zaman başlayacak, Marvel Disney+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

15.12.2020
What If Dizi | Konusu | Oyuncuları | Disney+ Dizileri

What If dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, ne zaman başlayacak, Marvel Disney+ dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

2021 yılında Disney+ tarafından yayınlanacak olan Marvel dizilerinden biridir. Toplam 10 bölümden oluşacak olan dizi Disney+ tarafından yayınlanacak. Animasyon, Aksiyon ve macera türünde yer alacak olan dizide Marvel sinematik evrenindeki kurallarının dışında konular işlenecek. Dizinin yönetmenliğini Bryan Andrews üstlenirken, senaryosunu A.C. Bradley kaleme alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Jeffrey Wright, Hayley Atwell, Josh Brolin, Dominic Cooper, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston ve Samuel L. Jackson gibi isimler yer alıyor. Her bölümü konu olarak birbirinden farklı olacak olan dizi, Marvel evrenini sevenler için akılda kalan soruları yanıtlama üzerine kurulu senaryosu ile haftada 1 bölüm şeklinde yayınlanacak.

What If konusu

Dizinin konusu, Marvel’s What If…?, Marvel Sinematik Evrenindeki önemli anlar, hikayeler tamamen farklı olsaydı ve başka bir gerçeklikte olsaydı kahramanların neler yaşayabileceğini gözler önüne seriyor. Seri, Marvel Sinematik Evreni’nde gördüğümüz kahramanların alternatif maceralarını içerecek. Yapımdan sorumlu kişilerden biri Marvel Studios başkanı Kevin Feige olsa da hikâyelerin, sinematik evren kurallarına o kadar da bağlı olmadan ilerleyecek. Her bölümün bir diğerinden bağımsız olması beklenen yapımda her bölümde sinematik evrende yer almayan ve ‘ya öyle olsaydı’ nasıl olurdu sorusuna yanıt verilecek hikayeler işlenecek. Örneğin ‘Thor’un çekicini ya Loki bulsaydı ne olurdu?’ sorusu bu dizide seyircilere aktarılacak. Dizinin buna benzer çok farklı sorulara yanıt verecek hikayeler ile seyirci ile buluşması bekleniyor. Dizide Thor’u, Loki’yi Kaptan Amerika’nın Peggy Carter’ını, Nick Fury’i, Galaksinin Koruyucuları’nın Nebula’sını da görebileceğiz.

What If oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeffrey Wright, Hayley Atwell, Josh Brolin, Dominic Cooper, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston ve Samuel L. Jackson gibi isimler yer alıyor.

Jeffrey Wright – The Watcher
Hayley Atwell – Peggy Carter
Josh Brolin – Thanos
Dominic Cooper – Howard Stark
David Dastmalchian – Kurt
Michael Douglas – Ant-Man
Karen Gillan – Nebula
Jeff Goldblum – Grandmaster
Sean Gunn – Kraglin
Chris Hemsworth – Thor
Tom Hiddleston – Loki
Djimon Hounsou – Korath
Samuel L. Jackson – Nick Fury
Toby Jones – Arnim Zola
Michael B. Jordan – Erik Killmonger

What If ne zaman yayınlanmaya başlayacak?

Dizinin yayın tarihi 2021 olarak açıklandı. Ancak henüz net bir tarih açıklanmasa 2021 yaz aylarında izleyeceğimiz kesin.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle