When The Streetlights Go On Dizi | Konusu – Oyuncuları – Quibi

29.06.2020
When The Streetlights Go On Dizi | Konusu – Oyuncuları – Quibi

When The Streetlights Go On dizi konusu ne soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. WTSGO konusu, oyuncuları, nerede, karakterler, Quibi, Netflix, Hulu, ekşi, imdb, cast, trailer, izle, dizisi gibi aramalarınız için yorumguncel.com

Dizi, daha geçtiğimiz aylarda yayın hayatına başlayan ve ilk olarak Sophia Turner’lı ilk dizisi Survive ile çıkış yapan Quibi platformunda yayınlanmaya başlayacak. Quibi platformu kısa mesafelerde, kısa zaman dilimlerinde izlenebilecek diziler yayınlayan bir platform olarak biliniyor. WTSGO dizisinin de bölümleri 7 dakikadan oluşuyor.

Dizinin yönetmenliğini Rebecca Thomas ve Brett Morgen yaparken senaryosunu Chris Hutton ve Eddie O’Keefe kaleme aldı.

Dizinin imdb puanı ise 6,8

When The Streetlights Go On Konusu

Quibi’nin Nisan ayında yayınladığı dizisi WTSGO, 1995 yılında küçük bir kasabada yaşanan cinayetin ardından yaşananları konu ediyor.

1995 yılında küçük ve sakin bir kasabada 2 kişi acımasızca öldürülür. Charlie Chambers gazeteciliğe meraklı bir öğrencidir ve bu yaşanan cinayet ilgisini çeker. Cinayetleri aydınlatmak için çalışmaya başlayan Chambers, polisten gizli şekilde çalışmaya başlar. Kasabanın dedektifi Darlene Grasso da ayrıca soruşturma yürütmektedir. Ancak olayları meraklı öğrenci Charlie ortaya çıkarır ve soruşturmanın seyrini değiştirir. Peki çifte cinayetin sorumlusu kim çıkacaktır?

Fragman – Quibi

When The Streetlights Go On Oyuncuları

Dizinin başrolünde meraklı lise öğrencisi rolünde Chosen Jacobs yer alırken, başrolde ona Brad karakteri ile Ben Ahlers, Becky rolü ile de Sophie Thatcher eşlik ediyor.

Sophie Thatcher – Becky
Chosen Jacobs – Charlie
Sam Strike – Casper
Ben Ahlers – Brad
Julia Sarah Stone – Berlice
Christian Lagasse – Editor

Yorumları

“brett morgen tarafından yönetilen 90’lar nostaljisiyle soslanmış, gizem dizisi.”

“pilot bölümü sundance film festivali’nde gösterilen seri, stranger things tadı verir mi, versin mi ki?”

YORUMLAR

canlı tv izle