Wild District Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.Sezon

Wild District (Distrito Salvaje) Dizi, konusu, cast, 3.sezon ne zaman, oyuncuları, karakterleri, Amazon Prime dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

03.10.2020
Wild District Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.Sezon

Wild District (Distrito Salvaje) Dizi, konusu, cast, 3.sezon ne zaman, oyuncuları, karakterleri, Netflix dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Ekim 2018’de yayınlanmaya başlayan Netflix‘in Kolombiya yapımı orjinal içeriğidir. 2018 ve 2019 yılında 1. ve 2.sezonu yayınlanan dizinin her sezonu 10 bölümden oluşuyor. Cristian Conti tarafından yaratılan dizi, Javier Fuentes-León ve Carlos Moreno tarafından yönetildi. Aksiyon ve Suç türünde yer alan yapımın orjinal adı Distrito Salvaje‘dır. Türkçesi ‘Vahşi Bölge’ Dizinin kadrosunda Cristina Umaña, Juan Pablo Raba, Nicolás Quiroga Pineda, Paula Castaño ve Camila Sodi gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de bin 500’ü aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,4’lük puana sahip oldu. Dizi Netflix Türkiye ve Turkcell Tv+ tarafından yayınlanıyor.

Wild District Konusu

Dizinin konusu, Jhon Jeiver, yıllarını dağlarda geçiren bir gerilla savaşçısıdır. Kolombiya Barış Anlaşması’na imzasını atan Jeiver, ormanı terk ederek geçmişi ardında bırakmak ister. Geçmişine sünger çekerek ailesinin yanına, Bogotá’ya geri dönen Jeiver, yeni yaşantısına alışmakta bir hayli zorlanırken bir yandan da yıllardır iletişim kurmadığı ailesiyle yakınlaşmaya ve topluma adapte olmaya çalışır. Ancak bir süre sonra kendisini suçla dolu bir dünyanın içerisinde bulur. Büyük bir ahlaki ikilemde kalan Jeiver, aynı zamanda ailesini de karanlık geçmişinden korumaya çalışacaktır.

Wild District Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda Cristina Umaña, Juan Pablo Raba, Nicolás Quiroga Pineda, Paula Castaño ve Camila Sodi gibi isimler yer alıyor.

Cristina Umaña – Daniela León
Juan Pablo Raba – Jhon Jeiver
Nicolás Quiroga Pineda – Mario
Paula Castaño – Verónica
Juan Fernando Sánchez – Caldera
Camila Sodi – Giselle
Christian Tappan – Apache
Camila Jurado – Juliana
Carolina Acevedo – Mallarino
Rodrigo Celis – Chacho
Alina Lozano – Francisca
Andres Toro – Ramón
Susana Torres – Carmen Caicedo

Wild District 3.Sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezonu ile ilgili Netflix’ten henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin iptal edilmediği de biliniyor.

Dizi fragmanı

Bu diziler de ilginizi çekebilir!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle