Woke Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.Sezon - Yorum Güncel

Woke Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.Sezon

Woke dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, fragman, Hulu, izle, trailer, yorum, yorumları, review, quibi, 1.sezon, 2.sezon ne zaman, 2.sezon olacak mı, 2020, sinemalar, dizi konusu, konu, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

18.11.2020
Woke Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.Sezon

Woke dizi, dizisi, konusu, oyuncuları, fragman, izle, trailer, yorum, yorumları, review, quibi, 1.sezon, Hulu, 2.sezon ne zaman, 2.sezon olacak mı, 2020, sinemalar, dizi konusu, konu, imdb, ekşi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Sony Pictures Television ve ABC Signature arasında bir ortak yapım olan dizi 2020 yılının Eylül ayında yayın hayatına başladı. New Girl dizisiyle bilinen Lamorne Morris’in başrolünü üstlendiği komedi dizisi sanatçı Keith Knight’ın hayatından esinlenilerek yaratıldı. Dizi Rotten Tomatoes’ta 76 puan alırken imdb’de 6,3 puan aldı.

Marshall Todd ve Keith Knigh^’ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Maurice Marable ve Chioke Nassor oturuyor. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

Woke Konusu

San Fransisco’da yaşayan Keef’in (Morris) hayatı ekrana gelecek. Keef’in polisleri de içeren beklenmedik bir olaya karışması her şeyi değiştirir ve onu ana akım bir başarının eşiğine getirir.

Woke Oyuncuları

T. Murph ve Blake Anderson dizinin başrolünde yer alan diğer isimler olurken, Sasheer Zamata ve Rose McIver gibi isimler konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Karakterler

Lamorne Morris – Keef Knight
Blake Anderson – Gunther
T. Murph – Clovis
Sasheer Zamata – Ayana
Rose McIver – Adrienne
J.B. Smoove – Marker
Alvina August – Trina
Sam Richardson – Toast
Tony Hale – Butter
Nicole Byer – 40 oz Bottle
Cedric the Entertainer – Trash Can
Donna Benedicto – Marley
Shannon Chan-Kent – Cindy
Kurt Long – Phil

Woke Dizi Fragmanı

Woke Dizi 2.Sezon Olacak Mı?

Live-action ve animasyonu bir araya getiren ve başrollerinde Lamorne Morris, T. Murph ve Blake Anderson gibi isimlerin yer aldığı komedi dizisi yapımcısı Hulu’dan 2.sezon onayını aldı. Böylece dizi yayınlandıktan yalnızca 2 ay sonra 2.sezon onayı almış oldu. Ancak dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair henüz bir açıklama gelmedi.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.