Workin' Moms Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Workin’ Moms Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

09.05.2022
Workin’ Moms Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Workin’ Moms dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 7.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

İlk olarak 10 Ocak 2017’de CBC adlı Kanada televizyonu tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. 2019 yılında Netflix tarafından dünya çapında yayınlanmaya başlayan dizi toplam 6 sezona sahiptir. Dizinin 6. sezonu 2022 Ocak ayında yayınlanmaya başladı. 10 Mayıs 2022’de Netflix Türkiye tarafından Türkiye’de de yayınlanmaya başladı.

Dizi dram ve komedi türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Catherine Reitman, Dani Kind, Philip Sternberg, Ryan Belleville, Juno Rinaldi, Sarah McVie ve Sadie Munroe gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Catherine Reitman, Paul Fox ve Aleysa Young üstlenirken, senaryosunu Rebecca Kohler, Karen Moore, Diane Flacks ve Ingrid Haas kaleme aldı.

Dizinin bölümleri 23 dakikadan oluşuyor.

Workin’ Moms konusu (Spoiler içerebilir)

Dizinin konusu, Doğum izni sona erdi. Artık işe geri dönme zamanı. Bu dört anne; çocukları, patronları, aşk hayatları ve günümüz Torontosu’nun yaşantısıyla başa çıkmaya çalışıyor. Doğum izninin ardından reklam ajansında işe dönen Kate, yokluğunda iki kişinin işe alındığını görür. Frankie doğum sonrası sendromu yaşar. Kate akşamki randevusuyla, süt sağmayla ve rekabetçi bir iş arkadaşıyla uğraşır. Jenny’nin iş yerinde erotik kurgu ve bilişim çakışır. Anne’in kızı kontrolden çıkmıştır. Frankie’nin yardıma ihtiyacı vardır. Hanımlar “kız kartı”nı oynamayı konuşur. Kate’in evine anneanne ve mama girer. Anne asi kızıyla uğraşır. Kate’in annesi köpeği sevmez ama bebeği sever. Anne, uzman bir “kaba kızı” işe alır. Evde kalıp çocuk bakan Ian’ın sinirleri bozulurken Jenny işte huzur bulur.

Workin’ Moms dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Catherine Reitman, Dani Kind, Philip Sternberg, Ryan Belleville, Juno Rinaldi, Sarah McVie ve Sadie Munroe gibi isimler yer alıyor.

Catherine Reitman – Kate Foster
Dani Kind – Anne Carlson
Philip Sternberg – Nathan Foster
Ryan Belleville – Lionel Carlson
Juno Rinaldi – Frankie Coyne
Sarah McVie – Val Szalinsky
Sadie Munroe – Alice Carlson
Jessalyn Wanlim – Jenny Matthews
Nikki Duval – Rosie Phillips
Peter Keleghan – Richard Greenwood
Dennis Andres – Ian Matthews
Mason Gahan – Charlie
Nolan Gahan – Charlie
Katherine Barrell – Alicia Rutherford

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR