Years and Years Dizi | Konusu - Oyuncuları - 2.Sezon - Yorum Güncel

Years and Years Dizi | Konusu – Oyuncuları – 2.Sezon

11.05.2020
Years and Years Dizi | Konusu – Oyuncuları – 2.Sezon

Years and Years dizi konusu ne soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Dizisi konusu, oyuncuları, karakterler, 2.sezon, ekşi, altyazı, yorum, netflix, imdb, band gibi aramalarınız için yorumguncel.com

Years and Years Dizi

BBC ve Hbo ortak yapımı Years and Years dizisi Doctor Who ve Queer As Folk gibi başarılı yapımların Emmy Ödüllü yazar ve prodüktörü Russell T Davies tarafından yaratıldı. Dizide Donald Trump’ın yeniden seçilmesinden Çin’in yakınında bir nükleer bomba patlatılmasına kadar birçok konu ele alınarak gelecek olası senaryoları yapılıyor. Tıpkı Black Mirror gibi. Dizide ayrıca ekolojik ve ekonomik konular da ele alınıyor. Dünyada küresel ısınmanın getireceği sonuçlar, mülteci krizi, her gün gelişen teknolojinin ilerleyişi ve partilerin insanlar üzerindeki etkisiyle dünyanın sürükleneceği noktalar ile ilgili konularda tahminlerde bulunuluyor.

Dizinin imdb puanı 8.4

Dizi ayrıca BBC’ye göre yılın en iyi 10 dizisinin de zirvesinde.

Years And Years Dizi Konusu

Years andYears’ın konusu, 5 kardeşten oluşan Lyons ailesi üzerinden ekonomi, ekoloji, iklim ve politika alanındaki sorunları ele alıyor.

Dizide, İngiliz orta-üst sınıf beş kardeşten oluşan bir aile olan Lyonsların eşleri ve çocukları ile beraber 2019’dan 2034’e kadar olan yaşamlarını konu ediliyor.

Dizide ayrıca Amerika başkanı Donald Trump’ın ikinci dönem için seçildiği, Brexit’in sonuçlarının iyice somutlaştığı, Çin ve Amerika arasındaki ekonomik gerginliğinin dehşet verici bir zirveye ulaştığı, küresel ısınmanın sonuçlarının, mülteci krizinin ve dünya genelinde aşırı sağa yönelişin bizi nasıl bir geleceğe sürüklediği gibi konulara dair tahminler yapılıyor.

Oyuncular – Karakterler

Dizinin başrollerinde Rory Kinnear (Stephen), T’Nia Miller (Celeste), Anne Reid (Muriel), Ruth Madeley (Rossie) ve Jessica Hynes (Edith) gibi isimler yer alıyor. Dizide ayrıca Emma Thompson, Glen McCready, Jade Alleyne, Lydia West ve Maxim Baldry gibi isimler yer alıyor.

Years and Years Dizi 2.Sezonu Ne Zaman?

Black Mirror tadındaki BBC ve HBO ortak yapımı dizi bir mini dizi olarak yayınlandı. Bu nedenle dizinin 2.sezonu olmayacak.

Dizi Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.