Yeşil Vadinin Kızı Dizisi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

13.07.2023
Yeşil Vadinin Kızı Dizisi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi, konusu, oyuncuları, nerede çekiliyor, ne zaman başlayacak, yorumları, incelemesi, karakterleri, uyarlama mı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Dizi hakkında

3 Temmuz 2023’de yayınlanmaya başlayan show tv‘de yayınlanan yerli dizidir.

Dizinin yönetmenliğini Murat Şenöy, Çağıl Nurhak Aydoğdu üstlenirken, senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Beren Gökyıldız, Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Turan Günay, Lale Ertiş Gençtürk, Özgür Özberk ve Hande Arısoy gibi isimler yer alıyor.

Dizi Haftaiçi hergün yayınlanıyor.

Netflix’in ünlü dizi Anne with an E dizisinden uyarlandığı daha önce açıklanmıştı.

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi konusu

Onur Karasu (Şükrü Özyıldız) genç yaşında daire başkanlığına terfi etmiş başarılı bir istihbarat ajanıdır ve bir süredir Türkiye’nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi Civan Koral (Tuğrul Tülek)’in peşindedir. Koral Mücevherat’ı kirli işleri için paravan olarak kullanan Civan, bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Civan’ın yaptığı yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünen Onur, eve girip çıkabilmek için Civan’ın kardeşi Hilal (Aslı Sümen) ile sevgili olur. Civan’ın yurt dışına yerleşeceğini öğrendiğinde onu elden kaçırmadan belgeleri alabilmek adına Onur ani bir kararla Hilal’e evlenme teklif eder. Planı nişan günlerinde kasayı açmak ve kardeşinin nişanı için orada olan Civan’ı tutuklamaktır. Hesaba katmadığı şey ise; Hilal’in yakın arkadaşı Ece (Burcu Özberk) olur. Ece Onur’un ne işler çevirdiğini anlamaya çalışırken; Onur tarafından yakalanması onun da planlarını alt üst eder. Onur ve Ece; gece ve gündüz kadar iki zıt kutup, hiç istemedikleri bir biçimde birlikte çalışmak zorunda kalacaktır.

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Beren Gökyıldız, Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Turan Günay, Lale Ertiş Gençtürk, Özgür Özberk ve Hande Arısoy gibi isimler yer alıyor.

Beren Gökyıldız – Melissa
Sezin Bozacı – Mahinur
Onur Dikmen – Metin
Turan Günay – Cüneyt
Lale Ertiş Gençtürk – Reyhan
Özgür Özberk – Orhan
Hande Arısoy – Azra
Ece Gürer – Öykü
Ece Ercan – Besime
Ezgi Ulusoy – Yeşim
Aslı Saçar – Begüm

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

  1. Hasret Aranka dedi ki:

    Bugün öğrendim Dizi birden bitiyor. Çok büyük bir hayal kırıklığına uğradık. En ilginç noktada güzel bir Diziye fiş çekiliyor. Olacak bir şey yok! Büyük haksızlık!

canlı tv izle