Yetiş Zeynep 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Yetiş Zeynep 6.bölüm ne zaman, yayın tarihi, 6.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, konusu, oyuncuları, karakterleri, Zeynep kim, Exxen dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

03.02.2021
Yetiş Zeynep 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Yetiş Zeynep 6.bölüm ne zaman, yayın tarihi, 6.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, konusu, oyuncuları, karakterleri, Zeynep kim, Exxen dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Yetiş Zeynep 6.bölüm hakkında

Gençlik, Aile ve komedi türünde yer alacak dizinin bölüm sayısı ve süreleri açıklanmadı. Dizinin yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu üstleniyor. İstanbul’da çekilecek olan dizinin yayıncısı Acun Ilıcalı’nın platformu EXXEN. Dizinin ilk sezonu kaç bölüm olacak henüz açıklanmadı. Yapımın oyuncu kadrosunda Aslı Bekiroğlu, Kerem Cem, Ece Dizdar, Berke Acar, Gizem Erdem gibi isimlerin yanında, Elif Atalay, Emir Salman gibi çocuk oyuncular yer alıyor. Dizinin ilk bölümü 1 Ocak 2021’de yayınlandı. 10 Ocak’ta 2.bölümü ile yayınlanan dizinin, 1.bölümü 17 Ocak’ta, 4.bölümü ise 24 Ocak’ta yayınlanmıştı. Yapımın 6.bölüm yayın tarihi de belli oldu.

Yetiş Zeynep konusu

Dizinin konusu, Zeynep 20 yaşında hayalleri olan bir üniversite öğrencisi fakat okul masraflarını karşılayabilmek için bakıcılık yapmak zorunda. 6 çocukla ilgilenirken öğrenci olduğunu da saklamalı ama hiçbir şeyden çekmedi dilinden çektiği kadar.

1.Bölüm konusu

Zeynep burs istemek için gittiği evde iş görüşmesi için gelen bakıcı adaylarıyla karıştırılır. Bakıcının maaşını duyunca şansını denemeye karar verir.

2.Bölüm konusu

Zeynep çocukların elektronik cihazlarla gereğinden fazla vakit geçirdiğini düşünür. Onları elektronik cihazlardan uzak tutmak düşündüğünden de zor olacaktır.

3.Bölüm konusu

Deniz ve Güneş’in sınavları için çalıştığından emin olmak isteyen Zeynep, tüm mahallede yaşanan elektrik kesintisiyle beraber bir sürü sorunla uğraşmak zorunda kalır.

4.Bölüm konusu

Evdeki çocukların cinsiyetçi ifadeler kullandığını fark eden Zeynep, onlara kadın ve erkek arasında bir fark olmadığını göstermek için bir yarışma başlatır.

5.Bölüm konusu

Ülke çapında ünlü bir romantik komedi jönü olan Ahmet, Beril’in kampanya çekimleri için eve gelir. Romantik komedilerden nefret eden Zeynep, Ahmet ile romantik komedi klişelerini yaşamaya başlar.

Yetiş Zeynep oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Aslı Bekiroğlu, Keremcem, Ece Dizdar, Gizem Erdem, Berke Acar, Elif Atalay gibi isimler yer alıyor.

Aslı Bekiroğlu
Kerem Cem
Ece Dizdar
Berke Acar
Elif Atalay
Su Çeper
Mehmet Aybars Kaya
Artun Cansalman
Emir Salman
Gizem Erdem

Yetiş Zeynep 6.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin 6.bölümü 5 Şubat Cuma günü Exxen’de yayınlanması bekleniyor. Dizi Exxen’in yeni yayın planı nedeniyle Pazar gününden Cuma’ya alındı.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.