You Are My Glory Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

10.10.2021
You Are My Glory Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

You Are My Glory dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2021, Çin Dizileri 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

26 Temmuz 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 32 bölümden oluşan dizinin bölümleri 35 dakikalık süreden oluşuyor. Tencent Video tarafından yayınlanan dizi, romantik, komedi ve yaşam türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Wang Zhi üstlenirken senaryosunu Gu Man kaleme aldı. Dizi 16 Ağustos 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Yang Yang, Dilraba Dilmurat, Pan Yue Ming, Hu Ke, Ian Wang ve Sun Ya Li gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist‘te 8,8’lık puana sahip oldu.

You Are My Glory konusu

Dizinin konusu, Bir uzay mühendisi Yu Tu ve parlayan yıldız Qiao Jing Jing’i takip eden bir hikaye. Onay anlaşmasını kurtarmak için oyun oynamaya başlama kararı, onu eski bir aşkla yüz yüze getirir. Yaklaştıkça, ikisi birbirlerinin görkemi olmak için ilerler. Tanınmış bir ünlü olan Qiao Jing Jing, çok yönlü imajını korumak için dış görünüşe ayak uydurmak zorundadır. Ne yazık ki, birisi onun çevrimiçi bir oyun oynarken ve bunda berbat davrandığını gösteren bir videoyu sızdırdığında, oyunun elçisi olarak kendisi için yarattığı imajla tamamen tutarsız olan biri çatlamaya başlar. Böylece yeteneklerini kanıtlamak ve onaylarını kaybetmesini önlemek için bir oyun yarışmasına katılır.

Qiao Jing Jing, tüm boş zamanını oyununu geliştirmek için kullanmaya karar verir ve kararı, bir zamanlar aşık olduğu eski lise sınıf arkadaşı Yu Tu ile yeniden bağlantı kurmasına neden olur. Okullarında bir efsaneydi, yaptığı her şeyde olağanüstüydü, oysa Qiao Jing Jing sizin ortalama kızınızdı. Yu Tu, aynı zamanda uzman bir oyuncu olan bir uzay mühendisi olmaya devam etti. Görünüşe göre çevrimiçi oyun onları bir kez daha bir araya getirdi ve ondan oyun koçu olmasını istiyor.

You Are My Glory oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Yang Yang, Dilraba Dilmurat, Pan Yue Ming, Hu Ke, Ian Wang ve Sun Ya Li gibi isimler yer alıyor.

Yang Yang – Yu Tu / “Jade Rabbit God”
Dilraba Dilmurat – Qiao Jing Jing / “Cotton”
Pan Yue Ming – Guan Zai
Hu Ke – Sister Ling
Ian Wang – Zhai Liang / “Panicky”
Sun Ya Li – Xiao Zhu
Cui Yi – Yu Tu’nun annesi
Zheng He Hui Zi – Pei Pei
Wang Shi Huai – Professor Zhang Zhi Xue
Gary K. – Hu Ke Hang
An Ge – Meng An Yu

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.