Young Wallander (Dizi) | Konusu – Oyuncuları – Netflix

14.08.2020
Young Wallander (Dizi) | Konusu – Oyuncuları – Netflix

Young Wallander konusu, oyuncuları, fragman, Netflix izle, trailer, cast, imdb, ekşi, dizisi, series, ne zaman gibi aramalarınızın yanıtını yorumguncel.com üzerinden alabilirsiniz.

Young Wallander Dizi Hakkında

Netflix İsveç yapımı dizi konusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kuzey polisiye romanlarının yazarı Henning Mankell’in çok satan romanından uyarlanan diziden ilk fragman yayınlandı. Başrolde Adam Palsson’un yer aldığı polisiye dizisi 3 Eylül’de Netflix platformunda yayınlanmaya başlayacak.

Netflix Original yapımı olan dizide Henning Mankell’in ikonik dedektifi Kurt Wallander’ı heyecan verici ilk vakasını araştırırken izleyeceğiz. Toplamda 6 bölümden oluşacak drama türündeki dizi Young Wallander aynı zamanda İsveç kültürünü de kaybetmemiş bir dizi olacak.

Young Wallander Konusu

İsveç’in ünlü polisiye roman yazarı Henning Mankell’in çok satan serisinden uyarlanan dizi, yazarın efsanevi dedektif Kurt Wallander ile tanışmasını konu ediyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Ole Endresen ve Jens Jonsson otururken senaryosunu Anoo Bhagavan kaleme aldı.

İşveçte geçen dizide dedektif Wallander’ın gençlik yılları ele alınacak. Dedektifin mesleğe yeni başladığı zamana odaklanılan dizide, Wallander’ın kişisel ve profesyonel hayatının nasıl şekillendiği gözler önüne seriliyor. Dizide dedektif Wallander’ın ilk vakası ile nasıl başa çıkacağını izleyeceğiz.

Young Wallander Oyuncuları

Netflix İsveç yapımı polisiye türündeki dizinin başrolünde dedektif Wallender karakteri ile Adam Palsson’u izleyeceğiz. Dizide ona ayrıca Leanne Best, Richard Dillane, Yasen Atour ve Alan Emrys gibi isimler eşlik edecek.

Karakterler

Adam Pålsson – Kurt Wallander
Leanne Best – Frida Rask
Richard Dillane – Hemberg
Ellise Chappell – Mona
Sara Seyed – Jasmine
Yasen Atour – Reza Al-Rahman
Jordan Adene – Ibra
Kiza Deen – Mariam
Alan Emrys – Gustav Munck
Charles Mnene – Bash

Fragman

Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix Orijinal yapımı polisiye dizisi koronavirüs sonrası yayınlanan en dikkaet çekici Eylül içeriği olacağa benziyor. Dizi 3 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başlayacak.

Yorumları

“adam palsson, leanne best, richard dillane gibi isimlerin yer alacağı netflix projesi.

Siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

YORUMLAR

canlı tv izle