Zaman Çarkı 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

13.07.2023
Zaman Çarkı 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Zaman Çarkı 2.sezon ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, olacak mı, gelecek mi, onayı aldı mı, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Zaman Çarkı 2.sezon hakkında

19 Kasım 2021‘de Amazon Prime Video tarafından yayınlanmaya başlayan olan Amazon Prime Video orijinal içeriğidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan olan dizi 2 sezon onaylı olarak yayın hayatına başladı. Yazar Robert Jordan‘ın ‘Zaman Çarkı’ adlı kitap serisi eserinden ekrana uyarlanan yapım, fantastik, aksiyon ve macera türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Uta Briesewitz, Salli Richardson ve Wayne Yip üstlenirken, senaryosunu Rafe Judkins, Robert Jordan ve Amanda Kate Shauman gibi isimler kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda ünlü oyuncu Rosamund Pike’ın yanı sıra Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoë Robins, Barney Harris ve Madeleine Madden gibi isimler yer alıyor.

ABD yapımı olan dizinin bölüm süreleri 60 dakikadan oluşuyor. Dizi IMDb‘de ilk 8 bölümü ile 52 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 7,5′lik puana sahip oldu.

ilk sezon 8 bölümden oluşan dizinin tüm bölümleri yayınlandı. Dizinin 8.bölümü sezon finali idi.

Sezon finalini izleyen Amazon Prime Video abonelerinin aklındaki soru ise Zaman Çarkı 2.sezon ne zaman yayınlanacak? oldu.

Zaman Çarkı konusu

Dizinin konusu, kadınlardan kurulu bir organizasyonun üyesi olan Moiraine’in maceralarını işliyor. Moiraine, beş kadın ve adamdan oluşan bir grupla, dünyayı dolaşacağı zorlu bir yolculuğa atılır. Moiraine, aralarından birinin dünyayı kurtaracağı ya da yok edeceği kehanet edilen seçilmiş kişi olduğunu düşünür. Robert Jordan’ın çok satan fantastik roman serisinden uyarlanan dizi Agents of S.H.I.E.L.D.’da imzası bulunan Rafe Judkins tarafından hayata geçiriliyor.

Zaman Çarkı oyuncuları (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Rosamund Pike, Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoë Robins, Barney Harris ve Madeleine Madden gibi isimler yer alıyor.

Zaman Çarkı dizi yorumları

Dizi ile ilgili sosyal medya yorumları içeriğimizi tıklayabilirsiniz!

Zaman Çarkı 2.sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin 2.sezonu 1 Eylül 2023 tarihinde Amazon Prime Video tarafından yayınlanacak.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle