Zaman Polisi Filmi | Konusu | Oyuncuları | beyaz tv

13.06.2023
Zaman Polisi Filmi | Konusu | Oyuncuları | beyaz tv

Zaman Polisi (Timecop) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

16 Eylül 1994’te vizyona giren ABD yapımı filmdir. Aksiyon, suç ve bilim kurgu türündeki film 1 saat 39 dakikalık süreye sahiptir.

Filmin yönetmenliğini Peter Hyams üstlenirken, senaryosunu Mark Verheiden üstlendi.

Filmin oyuncu kadrosunda Jean-Claude Van Damme, Mia Sara, Ron Silver, Bruce McGill, Gloria Reuben, Scott Bellis, Jason Schombing ve Scott Lawrence gibi isimler yer alıyor.

Filmin orijinal adı: Timecop

Film IMDb‘de 63 bine yakın oy aldı ve 5,9′luk puana sahip oldu.

Zaman Polisi filmi konusu

Filmin konusu, Zaman yolculuğunun icadıyla birlikte zengin olmak isteyen pek çok suçlu geçmişe yolculuk yaparak bunu denemektedir. Hükümet, örtülü ödenekten T.E.C. adı verilen özel bir zaman polisi birimi kurar. Max Walker (Jean-Claude Van Damme) da bu birimin başarılı memurlarındadır.

İktidar “Zaman Yolculuğu İstismarcılarını”nın önüne geçmek için gizli bir birim kurmuştur. T.E.C. adı verilen bu özel örgütte Max Walker (Jean-Claude Van Damme) başarılı bir memur olarak vazifesinin başındadır. Hükümetin içinde yeralan bencil ve çıkarcı politikacı Senatör McComb (Ron Silver), başkanlık yarışını destekleyecek finansman bulabilmek için zaman yolculuğunu kendi menfaatine kullanmaya başlayınca Walker McComb’un tekerine çomak sokar. Ancak McComb, “emrindeki bir memurun” bu dürüst tutumunu sert cezalandıracak ve orantısız şiddet yoluyla Walker’ın karısını katledecektir. Artık pim çekilmiş; bomba atılmıştır ve savaş baltaları çıkarılır.

Zaman Polisi filmi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Jean-Claude Van Damme, Mia Sara, Ron Silver, Bruce McGill, Gloria Reuben, Scott Bellis, Jason Schombing ve Scott Lawrence gibi isimler yer alıyor.

Jean-Claude Van Damme – Ajan Max Walker
Mia Sara – Melissa Walker
Ron Silver – Senator Aaron McComb
Bruce McGill – Commander Eugene Matuzak
Gloria Reuben – Ajan Sarah Fielding
Scott Bellis – Ricky
Jason Schombing – Ajan Lyle Atwood
Scott Lawrence – George Spota
Kenneth Welsh – Senator Utley
Brad Loree – Reyes
Kevin McNulty – Jack Parker

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle