Zombi Ekspresi 2 (Peninsula) Film | Konusu | Oyuncuları | Train to Busan 2

Zombi Ekspresi 2 (Peninsula) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, Train to Busan 2, vizyon tarihi, cast, ne zaman çıkacak, nereden izlenir, yorumları, incelemesi, değerlendirmesi, Eleştirisi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Zombi Ekspresi 2 (Peninsula) Film | Konusu | Oyuncuları | Train to Busan 2

Zombi Ekspresi 2 (Peninsula) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, Train to Busan 2, vizyon tarihi, cast, ne zaman çıkacak, çıktı mı?, nereden izlenir, yorumları, incelemesi, değerlendirmesi, Eleştirisi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, 15 Temmuz 2020’de vizyona giren son dönemlerin en çok konuşulan Kore filmlerinden biridir. 2016 yılında yayınlanan ve başarılı zombi filmlerinden biri olarak kabul edilen Zombi Ekpresi filminin devamı niteliğinde çekilen film, ilk kez 8k olarak yayınlanan fragmanı ile de gündeme gelmişti. Zombi Ekspresi 2 olarak da bilinen ilmin yönetmenliğini Sang-Ho Yeon üstleniyor. Filmin başrollerinde ise Jung-hyun Lee, Hae-hyo Kwon, Min-jae Kim gibi isimler bulunuyor. İMDb‘de 6,3’lük puana sahip olan film, toplamda 1 saat 54 dakikalık süreye sahip. Aksiyon, Korku, Gerilim türündeki filmin gösterimi Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmmişti. 15 Temmuz itibari ile Güney Kore’de gösterime girdi. Film Cannes Film Festivali’nde de gösterilmek için seçilen filmler arasında yer alıyordu. Film Park Joo-Suk ve Yeon Sang-ho tarafından kaleme alındı.

Zombi Ekspresi 2 (Peninsula) konusu

Train to Busan filminin devam halkası olan Peninsula, zombilerle dolu bir dünyada sıkışıp kalan bir grup insanın yaşamına odaklanıyor. Hayatta kalmak için zorlu bir mücadelenin içine giren insanlar, sıkışıp kaldıkları yerden kurtulmanın yolunu bulabilecek midir? Film, insanları zombileştiren bir virüs ile olan mücadeleyi konu almaktadır. Yıkıcı virüsün Kore’yi vurmasının ardından 4 yıl geçmiştir. Kore yarımadasında sağ kalanlar, hayatta kalmak için mücadele etmeye çalışmaktadır.

Zombi Ekspresi 2 (Peninsula) oyuncuları ve karakterleri

Filmin başrollerinde ise Jung-hyun Lee, Hae-hyo Kwon, Min-jae Kim gibi isimler bulunuyor.

Gang Dong-won – Jung-seok
Lee Jung-hyun – Min-jung
Lee Re – Joon
Kwon Hae-hyo – Elder Kim
Kim Min-jae – Sergeant first class Hwang
Koo Kyo-hwan – Captain Seo
Kim Do-yoon – Chul-min
Lee Ye-won – Yu-jin
Moon Woo-jin – Dong-hwan

Zombi Ekspresi 2 (Peninsula) fragmanı

YORUMLAR