4.Duruşma Belgesel Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

4.Duruşma Belgesel dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, imdb puanı, fragmanı, izle, Netflix gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

11.11.2020
4.Duruşma Belgesel Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

4.Duruşma Belgesel dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, imdb puanı, fragmanı, izle, Netflix gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

11 Kasım 2020‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan yeni belgesel dizidir. Toplam 8 bölümden oluşan dizi, Amerikan yapımı, 19 yaşındayken Bostonlı bir polisi öldürmekten hüküm giyen Sean K. Ellis‘ın masum olduğunu kanıtlamak için verdiği mücadeleyi farklı yönleri ile anlatmayı hedefliyor. Dizinin yönetmenliğini Rémy Burkel‘in üstlendiği yapımın, yapımcılığını Jean-Xavier de Lestrade tarafından yapılıyor. Dizinin orijinal adı ise ‘Trial 4‘dür. Yapım IMDb‘de 6,3’lük puana sahip oldu. Suç türünde yer alan belgesel dizi, ilk sezonu ile yayınlandı.

4.Duruşma Belgesel konusu

Dizinin konusu, 19 yaşındayken Bostonlı bir polisi öldürmekten hüküm giyen Sean K. Ellis, masumiyetini kanıtlamaya çabalarken sistematik ırkçılığı ve emniyetteki yolsuzluğu ifşa ediyor.

  1. No. 1: İnfaz Gibi Cinayet

1993’te Bostonlı bir polis memurunun infaz gibi bir cinayete kurban gitmesiyle şüpheliler için şehir genelinde hummalı bir arama başlatılır.

  1. No. 2: Olağan Şüpheliler

Polisler Sean K. Ellis adında 19 yaşındaki bir şüphelinin üzerinde yoğunlaşır. Bostonlı gazeteciler ve polisler, ırksal gerginlikleri körükleyen başka bir vakayı anımsar.

  1. No. 3: Üç Duruşma

Ellis ve avukatları jüri önüne çıkılan ilk duruşmayı anlatırken eski jüri üyeleri karar alma süreçlerini paylaşır. Bir tanığın ifadeleri sınanır.

  1. No. 4: Utanç Rozeti

Gazetecilerin Boston Polis Departmanındaki yolsuzluğu açığa çıkarması Ellis’i yeniden yargılanma talebinde bulunmaya ve yeni bir avukat aramaya teşvik eder.

  1. No. 5: Gizli Bağlantı

Ellis’in avukatı Rosemary Scapicchio, müvekkilinin yeniden yargılanması için kilit önemde olabilecek kayıp belgeleri bulma konusundaki kararlılığını sürdürür.

  1. No. 6: Özgürlüğün Tadı

Bunun son şansı olduğunu bilen Ellis, dördüncü cinayet duruşmasına gergin bir şekilde hazırlanır. Ayrıca bir dedektif eski bir tanığı arar.

  1. No. 7: Siyahi İrlandalı

Suffolk County seçmenleri yeni bölge savcılarını seçmeye hazırlanırken Scapicchio, Ellis’in hüküm giymesi karşılığında verilen ödülü kimin finanse ettiğini araştırır.

  1. No. 8: En Kötü Durum Senaryosu

Yeni bir bölge savcısının seçilmesi, Ellis’i umutlandırır. Gizli bir basın toplantısı ise herkesi endişeli bir bekleyişe sürükler.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle