A Suitable Boy Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

A Suitable Boy Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

A Suitable Boy Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

A Suitable Boy Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

23 Ekim 2020’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan İngiliz yapımı, Hint dizisidir. BBC One tarafından üretilen dizi, Uluslararası arenada Netflix tarafından dağıtılıyor. İlk olarak 26 Temmuz 2020, 24 AĞustos 2020 arasından BBC One tarafından yayınlanan dizi toplam 6 bölümden oluşuyor. Mini dizi olarak hazırlanan yapım, Vikram Seth‘in aynı adlı romanından ekrana uyarlandı. Yönetmenliğini Mira Nair‘in üstlendiği dizinin senaryosunu ise Andrew Davies tarafından kaleme alındı. İngilizce, Hintçe ve Urduca çekilen dizi, IMDb‘de 6,+lük puana sahip oldu. Dizinin kadrosunda, Tanya Maniktala, Ishaan Khattar, Mahira Kakkar, Danesh Razvi ve Gagandev Riar gibi isimler yer alıyor.

A Suitable Boy Konusu

Dizinin konusu, Romanda 18 aylık zaman dilimi içinde dört ailenin hikayesi anlatılıyor. Kuzey Hindistan’da ve 1951’deyiz. Yakın zaman önce bağımsızlığını kazanan Hindistan ilk genel seçimlerine hazırlanmaktadır. 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Lata’nın annesi ise kızını uygun birisiyle evlendirmeyi kafasına koymuştur. Lata’nın 3 aileden taliplisi olur: Kabir (Danesh Razvi), Haresh (Namit Das) ve Amit (Mikhail Sen). Lata kendine özgü bir aşkın ve kendini keşfetmenin peşindeyken bir yandan da talipleri arasında seçim yapmak zorunda kaldığı bir durumun içinde bulur kendisini. Kardeşlerinin evliliği ile Lata ile akraba olan Maan ise politikacı babasının endişelerine karşın hayatın tadını çıkartmaya çalışan genç bir adam. Paralı ve nüfuzlu kişilerle birlikte olan güzel Saaeda Bai’ye (Tabu) olan takıntısı bir adım öteye gidebilecek midir?

A Suitable Boy Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda Tanya Maniktala, Ishaan Khattar, Mahira Kakkar, Danesh Razvi ve Gagandev Riar gibi isimler yer alıyor.

Tanya Maniktala – Lata Mehra
Ishaan Khattar – Maan Kapoor
Mahira Kakkar – Mrs. Rupa Mehra
Danesh Razvi – Kabir Durrani0
Gagandev Riar – Pran Kapoor
Shubham Saraf – Firoz Ali Khan
Rasika Dugal – Savita Kapoor
Vivek Gomber – Arun Mehra
Geeta Agrawal Sharma – Mrs. Mahesh Kapoor
Ram Kapoor – Mahesh Kapoor
Tabu – Saeeda Bai
Aamir Bashir – Nawab Sahib

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.