Rastgele Yazı

Aile Şirketi Dizi | Konusu – Oyuncuları – Ne Zaman

Aile Şirketi Dizi | Konusu – Oyuncuları – Ne Zaman

Aile şirketi dizi, konusu, oyuncuları, fragman, Emrah Kaman, Eslem Akar, The Office, oyuncu kadrosu, konusu ne, izle, nereden izlenir, bein connect, ne zaman başlıyor gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Aile Şirketi Dizisi Hakkında

Konusu ve oyuncuları ile ilgi çeken Aile Şirketi dizisi Türk sektöründeki dizi klişelerini de bir bir yıkmaya geliyor. Öyle ki uzun uzadıya çekilen sahneler upuzun bölümler yerine yalnızca 20 dakika olacak. Yakın zamanda hazırlıkları tamamlanan dizi Ağustos ayında yayınlanmaya başlayacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda Hadi İnşallah, Hadi be Oğlum ve Deli Gönül gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Koray Şahin oturuyor. Dizinin senaryosunu ise 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu ise aynı zamanda dizinin başrolü olan Murat Kaman’ın kaleme aldı.

Aile Şirketi Konusu

Dizi, aynı ofiste çalışmak zorunda kalan birbirinden farklı karakterlere sahip iki kardeşin yaşadıklarını konu ediyor.

Zıt karakterlere sahip iki kardeşin aynı ofiste çalışmak zorunda kalmasıyla gelişen eğlenceli olayları ekrana taşıyan dizide; birbirinden farklı özelliklere sahip ofis çalışanları da kardeşlere eşlik ettiğinde eğlence ve kahkaha doruğa tırmanıyor.

Oyuncuları – Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrolünde daha önce Kardeş Payı dizisinde Emrah karakteri ile izlediğimiz Murat Emrah Kaman yer alıyor. Dizide Kaman’a Avlu, 4N1K ve Güvercin gibi dizilerde yer alan genç oyuncu Eslem Akar eşlik ediyor. Dizide ayrıca, Görümce, İlişki Durumu Karışık gibi dizilerde rol alan Özlem Çözalmaz, Aşk 101, Alef ve Cesur ve Güzel gibi dizilerde rol alan Müfit Kayacan, Aşk Yeniden dizisinde Orhan karakterine hayat veren Can Sipahi ve Cihan Durmaz gibi isimler yer alıyor.

Eslem Akar-
Emrah Kaman-
Özlem Öçalmaz- Hande,
Müfit Kayacan- Şenol,
Can Sipahi- Burak,
Cihan Durmaz- Baki

Fragman

Aile Şirketi Ne Zaman Yayınlanacak? | Nereden İzlenir?

Emrah Kaman’ın başrolünde oynayacağı Aile Şirketi dizisi Beın Connect tarafından yayınlanacak. 25 Film tarafından hazırlanan dizi 6 Ağustos’ta izleyici karşısına çıkacak.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*