Arıza Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları (Show Tv)

Arıza Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Yeni dizi, Show tv, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

13.09.2020
Arıza Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları (Show Tv)

Arıza Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Yeni dizi, Show tv, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 13 Eylül 2020’de Show Tv tarafından yayınlanmaya başlayan yeni yerli dizilerden biridir. o3 Medya tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini Recai Karagöz yaparken, senaryosunu ise Ozan Aksungur kaleme alıyor. Her bölümü 120 dakikadan oluşacak olan yapım, Her Pazar Show tv ekranlarında yayınlanacak. Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın yaptığı dizi, Aksiyon ve dram kategorilerinde yer alıyor. Dizinin kadrosunda Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner ve Ali Rıza Kubilay yer almaktadır.

Arıza konusu

Dizinin konusu, Ali Rıza Altay, İstanbul’un mahalle kültürünü yitirmemiş semtinde ailesiyle yaşayan bir taksi şoförüdür. Rahmetli babasından kalma, iki katlı ahşap evlerinde kız kardeşi Nihan ve annesi Rukiye ile birlikte yaşar. Babası Mehmet Emin Bey’in erken ölümüyle birlikte, Ali Rıza, üniversite hayaline veda etmiş, ailenin geçim yükünü sırtlanmıştır. Mecbur kaldığında girdiği ufak tefek kavgalardan “façası” vardır ama hiçbir zaman beli silahlı kabadayılardan olmaya heves etmemiştir. Ali Rıza, sıradan bir taksi şoförlüğünden, İstanbul’un en büyük suç krallığının tahtına yükseleceği zorunlu yolculuğuna böylece çıkar. Bundan sonra da Ali Rıza değil, “ARIZA” olarak anılacaktır.

Arıza oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner ve Ali Rıza Kubilay yer almaktadır.

Tolga Sarıtaş – Ali Rıza Atay
Ayça Ayşin Turan – Halide Gürkan

Ahmet Mümtaz Taylan- Haşmet Gürkan
Olgun Toker – Burak Ersoylu
Levent Can – Fuat Ersoylu
Murat Daltaban – Muzaffer Cura
Dilara Aksüyek – Füsun Yılmaz
Yeşim Salkım – Melek Tekinoğlu
Hazal Benli – Derya Tekinoğlu
Ali Rıza Kubilay- Mithat Tekinoğlu
Cavit Çetin Güner – Murat Ersoylu
Ali Seçkiner Alıcı – Hasan Kırbaş
Yağız can Konyalı – Mert Altay
Yeşim Gül – Rukiye Altay

Arıza yeni bölüm ne zaman?

Dizinin yeni bölümleri her Pazar Show TV ekranlarında olacak.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

 1. Yasin dedi ki:

  Siz filminizde Allah’a küfür ima eden sözler paylaşıyorsunuz arıza filmindeki bu rezaleti lanetliyorum sizler dini değerleri hafife alan nesillerin yetişmesine sebep oluyorsunuz ve islam inancına mensup kişilerin değerlerine hakaret ima eden sözler söylüyorsunuz halkı kin ve nefrete sürülüyorsunuz bu tür filmleri izlemeye ve hiçbir yorumdan kaçınmadan yorum yapmaya davet ediyorum

 2. Mesut dedi ki:

  Film çok güzel birde şu reklam işini halletseniz filmden fazla reklam bune yaaa

 3. Metin yildirim dedi ki:

  Yok böyle biraldatmace yakinda hastaneyokmuda Yarimsaat hastaneye varamiyor Kadin ortayerde bilerek bekliyor gereckten yenidizi2 bölümden Sonra sacmasapan seyler Oluyor bide Cok reklam olmazolsun

  1. Isjdjdıxjdjd dedi ki:

   Aynen Halen devam Ediyor rezalet zamankazanliyor Kadin arabada tamöldü sonrada simdi canavargibioldu nasihatediyor Rezalet Filmdiye cevirmeyin rezalet bukadinda asikolacak Birisdegil hicyakismiyor bukadini nerden buldunuz Neolur Budiziyle sonlandırın

 4. Sedat dedi ki:

  Bu oyuncuları tarladanmı toplayıp rol veriyorlar, Tolga Sarıtaş 40 fırın ekmek yemesi lazım rol yapabilmesi için, tam bir yontulmamış, bu dizi yakında finalini yapar, gına geldi bu çapsız ve kalitesiz dizi izlemekten.

 5. Mehmet dedi ki:

  Show Tv’nin en saçma en salak dizisi A.Rıza Burak ölmesi lazım kaçıncı keredir hep kurtuluyor Burak ölecek diziye yeni bir karakter girecek ki seyredilecek yoksa çok SIKICI

 6. Mehmet dedi ki:

  Show Tv’nin en saçma en salak dizisi A.Rıza dizisidir.Burak ölmesi lazım kaçıncı keredir hep kurtuluyor Burak ölecek diziye yeni bir karakter girecek ki seyredilecek yoksa çok SIKICI.

 7. Mehmet dedi ki:

  Böyle saçma dizimi olur biran evvel yayından kaldırılmalıdır. Ahmet Mümtaz Taylan gibi oyuncuya yazık oluyor.

 8. Belma dedi ki:

  Arıza berbat bir dizi ilk bölümden sonra izlemeyi bıraktım. Sürekli şiddet, sık kafasına, koparırım kafasını gibi laflar. Öldürmeyi teşfik edercesine insan algısına mı yerleştirmeye çalışılıyor. Yeter yahu. Ülke zaten çığrından çıktı. Birde bu abuk subuk şiddet yanlısı dizilerle körüklemeyin. Medya olarak eğitici proğramlar yapın. Eğitim seferberliğine öncü olun. Örnek olun.

 9. Sercan dedi ki:

  Boku çıktı bu dizininde

 10. say dedi ki:

  yasak elma gibi komık bir dizi seyrediliyorsa arıza dizisi tekrar toparlanabilir arıza final yapmasın teşkilat gıbı guzel bir dızı başladı arıza seyırcısı olarak dahada guçlendirilebilir dızı

canlı tv izle