Rastgele Yazı

Artemis Fowl Film 2020 | Konusu – Oyuncuları – Fragman

Artemis Fowl Film 2020 | Konusu – Oyuncuları – Fragman

Artemis Fowl konusu, oyuncuları, filmi, fragman, imdb, cast, film, oyuncular, oyuncuları, book, kitabı, Kenneth Branagh, yorumu, yorum, ekşi, Colin Farrell, izle, 2020, türkçe dublaj izle, serisi, inceleme gibi aramalarınız için yorumguncel.com

Artemis Fowl Filmi

Yönetmenliğini Oscar adayı oyuncu Kenneth Branagh’ın yaptığı ve senaryosunu Michael Goldenberg’in kaleme aldığı film bu yılın en çok ilgi çeken Disney fimlerinden biri. Geçtiğimiz yıl vizyona girmesi beklenen ancak ertelenen film Amerika’da 12 Temmuz’da vizyona girdi.

Artemis Fowl Konusu

12 yaşındaki Artemis, sayısız suç dehasını barındıran bir soydan gelmektedir. Aynı zamanda bir dahi olan Artemis, babasının ansızın ortadan kaybolması ile birlikte bir maceraya atılmak zorunda kalır. Bu büyük gizemi aydınlatabilmek için güçlü ve gizli bir peri ırkıyla mücadele etmesi gereken Artemis, kendini rakiplerine karşı giriştiği bir güç ve kurnazlık savaşında bulur.

Oyuncuları – Karakterler

Başrolde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Ferdia Shaw‘un yer aldığı filmde genç oyuncuya Lara McDonnell, Tamara Smart, Nonzo Anozie, Josh Gad, Hong Chau ve Judi Dench gibi isimler eşlik ediyor. Fowl’un kaçırılan babasına ise başarılı oyuncu Colin Farrell hayat veriyor.

Michael Rouse – News Reporter
Josh Gad – Mulch Diggums
Ferdia Shaw – Artemis Fowl
Gerard Horan – Dr. Po
Colin Farrell – Artemis FowlSr.
Nonso Anozie – Domovoi Butler
Emily Brockmann – Shadowy Female Figure
Jessica Rhodes – Shadowy Female Figure
Charlie Cameron – Shadowy Female Figure / Goblin Clay

Fragman

Ne Zaman Vizyona Girecek?

Geçtiğimiz yıl 26 Mayıs’ta Tükiye’de vizyona girmesi beklenen Artemis Fowl filmi koronavirüs nedeni ile ertelenen filmlerden biri oldu. Amerika’da sinemaların açılmasının ardından 12 Temmuz tarihinde vizyon tarihi verilen filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*