Atiye 4.sezon olacak mı? Netflix dizileri - Yorum Güncel

Atiye 4.sezon olacak mı? Netflix dizileri

Atiye 4.sezon olacak mı, Atiye (The Gift) 4.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, oyuncuları, konusu, Netflix Türkiye dizileri, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Atiye 4.sezon olacak mı? Netflix dizileri

Atiye 4.sezon olacak mı, Atiye (The Gift) 4.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, oyuncuları, konusu, Netflix Türkiye dizileri, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Atiye 4.sezon hakkında

27 Aralık 2019’da yayınlanmaya başlayan, Hakan Muhafız (The Protector) adlı ilk Türk dizisinin ardından Netflix’in ikinci Türk orjinal içeriğidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan yapımın 2.sezonu da 10 Eylül 2020’de, 3.sezonu ise 17 Haziran 2021’de yayınlandı. Toplam 24 bölümden oluşan dizi, Yazar Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı adlı eserinden uyarlandı. Senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal‘ın kaleme aldığı yapım, İstanbul, Şanlıurfa ve Nevşehir gibi kentlerde çekildi. Dizi IMDb‘de 18 bini aşan kişi tarafından oylandı ve 7,3’lük puana sahip oldu. Dizinin 2.sezon bölümleri içerisinde 7,9’luk puanın altına düşmeyerek de önemli bir başarı göstermişti. 3.sezon bölümleri sonrası ise puanı 7,3 olarak düşüş yaşadı. Dizinin kadrosunda Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Civan Canova, Tim Seyfi gibi isimler yer alıyor. 3.sezonu izleyen diziseverlerin aklındaki soru ise Atiye 4.sezon olacak mı? sorusu oldu. Yanıtı içeriğimizde!

Atiye konusu

Dizinin konusu, İstanbul’da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır. Soyut resimler yapan Atiye’nin yolu, Göbeklitepe’deki kazı sahasında gizemli bir sembol bulan arkeolog Erhan ile kesişir. Aklından çıkaramadığı bir vizyon, düğün hazırlıkları yapan Atiye’yi rahatsız eder. Erhan, Atiye’nin karşısına çıkıp duran kadın hakkında bir ipucu bulur. Zühre’nin kimliği açığa çıkarken Atiye kasten bir örtbas yapıldığından şüphelenir. Erhan, babasını Göbeklitepe’de kör bir kadının ziyaret ettiğini öğrenir. Serdar, Atiye’yi bulmaya çabalarken Erhan kendi ailesine ilişkin bir vizyon görür. Zühre, Atiye’ye görevini ve mistik ortak soylarını açıklar. Zühre, geçmişe yapılan geri dönüşte Atiye ve Erhan ile ilgili kehanetlerini Nazım’a anlatır. Atiye’nin aldığı önemli karar, gerçekliği kaçınılmaz şekilde değiştirir.

Atiye oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Civan Canova, Tim Seyfi yer almaktadır.

Beren Saat – Atiye
Mehmet Günsür – Erhan
Metin Akdülger – Ozan
Melisa Şenolsun – Cansu/Elif
Başak Köklükaya – Serap
Civan Canova – Mustafa
Tim Seyfi – Serdar
Meral Çetinkaya – Zühre
Cezmi Baskın – Öner
Fatih Al – Nazım
Hazal Türesan – Hannah
Sibel Melek Arat – Seher
Melisa Akman – Anima

Atiye 4.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

Netflix’te 17 Haziran 2021 itibari ile 3.sezonı ile yayınlanarak seyircisi ile yeniden buluştu. Yayıncı Netflix 3.sezonu dizinin final sezonu olduğunu açıkladı. Yani Netflix Türkiye’nin en başarılı dizilerinden biri olmayı başaran Atiye’nin 4.sezonu olmayacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.