Banshee Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Banshee dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, 5.sezon var mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

14.10.2020
Banshee Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Banshee dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, 5.sezon var mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

11 Ocak 2013’te Amerikan Özel televizyon ağı olan Cinemax tarafından yayınlanan aksiyon türündeki dizidir. Toplam 4 sezon ve 38 bölüme sahip olan yapım, 20 Mayıs 2016’da yayınlanan 4.sezon 8.bölümü ile ekranlara veda etti. Jonathan Tropper ve David Schickler tarafından yaratılan dizinin bölümleri yaklaşık 1 saat süreye sahip. Dizinin kadrosunda Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Matt Servitto, Hoon Lee ve Ryann Shane gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 83 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,4‘lük puana sahip oldu.

Banshee konusu

Dizi konusu, Eski bir mahkum ve usta bir hırsız olan Lucas Hood, 15 yılını hapishanede geçirir. Özgürlüğüne kavuştuktan sonra eski sevgilisini aramaya koyulur. Sevgilisini bulmak için küçük bir kasaba olan Banshee’ye gider. Kasaba oldukça belalı bir kasabadır. Lucas burada rahat edebilmek için öldürülen bir polis şefinin kimliğine bürünür. Yeni bir kimliğe sahip olan Lucas, peşine düşen geçmişi ile bağlantılı olan insanlarla savaşmak zorunda kalır. Eski bir dolandırıcı ve usta bir hırsız olan Lucas Hood, suç faaliyetlerine devam ettiği öldürülen bir şerifin kimliğini üstlenir. Geçmişi, yıllar önce ihanet ettikleri tarafından onu rahatsız ediyor gibi görünüyor. Bu eski mahkum, Pennsylvania, Banshee’nin çok sessiz olmayan Amish kasabasında her fırsatta şiddetin patlak verdiği kendi adalet anlayışını dayatıyor.

Banshee oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Matt Servitto, Hoon Lee ve Ryann Shane gibi isimler yer alıyor.

Antony Starr – Lucas Hood
Ivana Milicevic – Carrie Hopewell
Ulrich Thomsen – Kai Proctor
Frankie Faison – Sugar Bates
Matt Servitto – Deputy Brock Lotus
Hoon Lee – Job
Ryann Shane – Deva Hopewell
Lili Simmons – Rebecca Bowman
Matthew Rauch – Clay Burton
Rus Blackwell – Gordon Hopewell
Trieste Kelly Dunn – Deputy Siobhan Kelly
Demetrius Grosse – Deputy Emmett Yawners
Ben Cross – Mr. Rabbit
Anthony Ruivivar – Alex Longshadow

Dizi yorumları

başrolunde bal porsuğu gibi büyük küçük demeden önüne gelen herkese kafa göz dalan bir abinin oynadığı dizi.

  • kilici olmayan cedi (Ekşi Sözlük)

ben ki yıllardır iyi film dizi kaçırmayıp hepsini izlediğimi iddia ederdim kendi kendime ve beni tanıyan herkes kim milyoner olmak istere falan katılsa herhangi bir film, dizi,oyuncu, yönetmen vs. konusunda beni araması gerektiğini bilir derdim ki ben hiçbir şey bilmiyormuşum arkadaş. ben bu diziyi nasıl kaçırmışım. breaking bad’den sonraki favorim olmayı kendisi haketmiştir. izleyin izlettirin ve sonra da önerin.
9/10.

-punisher 69 (Ekşi Sözlük)

üniversitenin ortalarındayken başlamıştı dizi, o aralar bir arkadaşın tavsiyesi üzerine başlamıştım. çocuğa ben de shameless dizisini önermiştim. danışıklı dövüş misali, dizinin en çok hoşuma giden bölümü el kamerasıyla askeriyeyi soyma sahnesiydi. onun dışında dövüş sahneleri, eh işte kıvamında. orta kıvamlı bir diziydi.

  • harpagon pis cimri (Ekşi Sözlük)

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle