Barbarians 2.sezon ne zaman çıkacak?

Barbarians 2.sezon ne zamana çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, ikinci sezon olacak mı, onayı aldı mı, karkaterleri, IMDb puanı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

28.10.2020
Barbarians 2.sezon ne zaman çıkacak?

Barbarians 2.sezon ne zamana çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, ikinci sezon olacak mı, onayı aldı mı, karkaterleri, IMDb puanı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Barbarians 2.sezon hakkında

Netflix Almanya tarafından üretilen ve toplam 6 bölümden oluşan tarihi drama dizisi, yayınlandığı günden bu yana Türkiye’de oldukça ilgi çekti. Netflix Top 10‘da da zirveyi ele geçiren dizi, seyircilerden genel olarak olumlu yorumlar alıyor. IMDb‘de 7,4‘lük puana sahip olan yapımın oyuncuları da sosyal medyanın gündemine gelmişti. Savaş sahneleri ve karakterlerin işlenişinin beğenildiği yapım, işlediği konu itibari ile de Netflix abonelerinin dikkatini çekmeyi başardı. 6 bölümden oluşan dizinin ilk sezonunu bitirenlerin merak ettiği en büyük soru ise belli. Peki Alman yapımı tarihi drama dizisi Barbarians 2.sezon ne zaman çıkacak?

Barbarians konusu

Dizinin konusu, Dizinin konusu, MS 9. yüzyılda Germen savaşçıların, Roma İmparatorluğu’nun kuzeye doğru ilerlemesini durdurduğu ünlü Teutoburg Ormanı savaşı, dizinin odak noktası olacak. Bu denli kritik bir savaçta üç farklı kişinin hayatları savaşın sonucu ile iç içe geçmiştir. Çerusker kabilesinin şefi Segimer, yeni vali Varus’un artan talepleri karşısında öfkeye kapılır. Gizli âşıklar Thusnelda ve Folkwin, Roma’ya sembolik bir darbe vurur. Sancağın çalınmasının yol açtığı kriz, Romalı subay Ari’nin hem babası Segimer hem de çocukluk arkadaşları Folkwin ve Thusnelda ile yeniden bir araya gelmesini sağlar. Ari, Varus’un emriyle Folkwin’i bulup öldürmekle görevli askerlere kumandanlık eder. Folkwin’in başkaldırısı ise hem ailesini hem de köyünü tehlikeye atar. Ari, Çeruskerlerle ilişkili yeni görevini kabullenir. Ancak sadakatindeki çatlak Vanus’un tahmininden daha derindir. Thusnelda ve Folkwin rakip bir kabileye yardım eder. Ari ve Thusnelda siyasi bir evlilik yapar ve parçalanmış Cermen kabileleri birleştirmeye başlar. Öldüğü sanılan Folkwin ise aslında esir edilmiştir. Ari, Varus’u ve üç Roma lejyonunu Teutoburg Ormanı’na çeker ve burada yaşananlar tarihe geçer. Thusnelda ittifakı korumak için kanlı bir fedakârlıkta bulunur.

Barbarians oyuncuları ve karakterleri

Gaetano Aronica – Varus
Bence Ferenczi – Berulf Buddy
Jeanne Goursaud – Thusnelda
Tibor Milos Krisko – Berulf Buddy
Jeremy Miliker – Ansgar
Laurence Rupp – Arminius
David Schütter – Folkwin Wolfspeer
Bernhard Schütz – Segestes
Eva Verena Müller – Irmina
Sergej Onopko – Hadgan
Florian Schmidtke – Talio
Nicki von Tempelhoff – Segimer
Matthias Weidenhöfer – Golmad
Marlon Boess – Luco
László Demény – Claudius

Barbarians 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi henüz çok kısa zaman önce ilk sezonu ile yayına girdi ve 2.sezon onayı ile ilgili henüz yayıncı Netflix’ten bir açıklama gelmedi. Ynei bir gelişme olduğunda sayfamızı güncelleyeceğiz. Bizi takipte kalın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle