Below Deck Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Below Deck Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, 9.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Below Deck Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Below Deck Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, 9.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

1 Temmuz 2013‘te yayınlanmaya başlayan yatcılık üzerine kurulu reality show dizisidir. Toplam 8 sezon ve 105 bölümü yayınlanan reality şov programı, Bravo ve Slice adlı ABD kanalları tarafından yayınlanıyor. Mark Cronin, Rebecca Taylor Henning ve Doug Henning tarafından geliştirilen Bravo ile ilgili bir Amerikan reality televizyon dizisidir. Mark Cronin ile birlikte Andrena Hale ve Rick Silver gibi isimler tarafından senaryosu kaleme alındı. Programın oyuncu kadrosunda Lee Rosbach, Kate Chastain, Eddie Lucas, Ben Robinson, Ashton Pienaar ve Rhylee Gerber gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 7,3‘lük puana sahip oldu. Mayıs 2021 itibari ile Netflix Türkiye kütüphanesine eklendi. Ayrıca Below Deck Mediterranean adlı uyarlaması bulunmaktadır.

Below Deck konusu

Programın konusu, Altı hafta, yaklaşık 12 kişilik bir yat mürettebatı, mümkün olan en küçük alanlarda 7/24 toplanır – çalışmak, uyumak, yemek yapmak, parti yapmak, dövüşmek … üç günlük kiralama, çok talepkar zengin konuklar, bazen sofistike ve çoğunlukla saygısız olmak isteyen, küçümseyen pislikler ve alkolikler, kibirli ve şımarık pislikler ve veletler, sadece birkaç istisna dışında.

Elbette bu, çok fazla gerilim ve baskı yaratır ve bir veya diğer mürettebat üyesinde en berbat davranışları ortaya çıkarır. Ego gezileri, kabin ateşi, entrikalar ve drama önceden programlanmıştır! Özellikle intikamcı, kurnaz ama yine de bazen gerçekten komik olan “dinlenen bitxx surat” baş hostes Kate Chastain sabotajın, manipülasyonun ve duygusal zulmün metresi oldu. Bu, erkek egemen, cinsiyetçi, alaycı, aşağılayıcı, soğuk kalpli ve sığ bir ortamda çok uzun süre çalışmanın sonucu olabilir. Mürettebat üyelerine yönelik her cinsel tacizden sonra kendisi birden fazla kez bahsetti: “Bu bir şey değil, çok daha kötüsünü gördüm …” Yani kimse kamera olmadan neler olacağını tahmin edebilir.

Below Deck oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Programın oyuncu kadrosunda Lee Rosbach, Kate Chastain, Eddie Lucas, Ben Robinson, Ashton Pienaar ve Rhylee Gerber gibi isimler yer alıyor.

Lee Rosbach – kendisi – Captain
Kate Chastain – kendisi – Chief Steward
Eddie Lucas – kendisi – Bosun
Ben Robinson – kendisi – Chef
Ashton Pienaar – kendisi – Bosun
Rhylee Gerber – kendisi – Deckhand
Nico Scholly – kendisi – Lead Deckhand
Amy Johnson – kendisi – 2nd Steward
Kelley Johnson – kendisi – Bosun
Kat Held – kendisi – 2nd Steward
Brian de Saint Pern – kendisi – Lead Deckhand
Kevin Dobson – kendisi – Chef

Below Deck 9.sezon ne zaman yayınlanacak?

Programın 9.sezonu ile ilgili net bir tarih henüz açıklanmadı.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.