Benim Adım Melek Dizi | Konusu | Oyuncuları | TRT 1 Dizileri

Benim Adım Melek dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, IMDb puanı, yeni bölüm ne zaman, TRT Dizileri, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

24.12.2020
Benim Adım Melek Dizi | Konusu | Oyuncuları | TRT 1 Dizileri

Benim Adım Melek dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, IMDb puanı, yeni bölüm ne zaman, TRT Dizileri, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

25 Eylül 2019‘da TRT 1 tarafından yayınlanmaya başlayan yerli dizidir. Üs yapım tarafından hazırlanan dizinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş üstlenirken, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle 8 Nisan 2020‘de ilk sezonu tamamlanan dizi 2 Eylül 2020‘de 2.sezonu ile devam etti. Dizinin oyuncu kadrosunda Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu gibi isimler yer alıyor. Dizi Gaziantep ve İstanbul‘da çekiliyor. Bölümleri 120 dakikalık süreden oluşan dizi, Çarşamba günleri TRT 1‘de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Benim Adım Melek konusu

Dizinin konusu, Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor. Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Benim Adım Melek oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu gibi isimler yer alıyor.

Nehir Erdoğan – Melek
Kutsi – Halil
Kaan Çakır – Alpay
Şerif Sezer – Nefise
Mustafa Mert Koç – Ömer
Rabia Soytürk – Defne
Ulvi Kahyaoğlu – Kerem
Ece Özdikici – Funda
Hande Kaptan – Kadriye
Muharrem Türkseven – Mahmut
Poyraz Ar – Küçük Seyit Ali
Mehmet Çevik – Seyit Ali Karadağ
Zeynep Özder – Başak
Murat Danacı – İhsan
Gökhan Mete – Hafız Dayı

Benim Adım Melek yeni bölüm ne zaman?

Dizi her çarşamba saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle