Birgit Meier'a Ne Oldu? Belgesel Dizi | Konusu | Netflix - Yorum Güncel

Birgit Meier’a Ne Oldu? Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

29.11.2021
Birgit Meier’a Ne Oldu? Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Birgit Meier’a Ne Oldu? belgesel dizi, konusu, röportaj verenler, Ekşi, incelemesi, Yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel dizi

26 Kasım 2021’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix Almanya orijinal belgesel dizisidir. Toplam 4 bölümden oluşan belgesel suç ve biyografi türünde yer alıyor. Orijinal dili Almanca olan yapımın bölümleri 58-60 dakikada arasında değişiyor.

IMDb‘de yapım 7,5‘lik puana sahip oldu.

Belgesel dizinin orijinal adı: Dig Deeper – Das Verschwinden von Birgit Meier

Birgit Meier’a Ne Oldu? konusu

Belgesel dizi konusu, 1989’da ortadan kaybolan Birgit Meier’ın davası polis hataları yüzünden bir türlü çözülemez. Ancak ağabeyi titizlikle gerçeği ortaya çıkarma çabasından asla vazgeçmez.

1.bölüm

Birgit kaybolduktan kısa süre sonra bunun yakın zamanda işlenen başka suçlarla bağlantılı olabileceğine dair sorular gündeme gelir, ancak soruşturmada bir sorun çıkar.

2. Bölüm

Birgit’in ağabeyi Wolfgang, davaya gereken titizliğin gösterilmemesine özellikle de suç geçmişi olan bir şüpheli söz konusu olduğu için sinirlenir.

3. Bölüm

Wolfgang ve beraberindekiler Kurt-Werner Wichmann’ın hayatını derinlemesine araştırdıklarında onlarca yıldır devam eden karanlık, rahatsız edici bir suç modeli keşfeder.

4. Bölüm

Önemli bir delil bulunmuş olmasına rağmen, Birgit’in başına ne geldiğine dair gerçekler gizemini korur. Ancak Wolfgang ve ekibi bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır.

B Birgit Meier’a Ne Oldu? ekşi yorumları

yeni netflix true-crime belgeseli. 1989’da ortadan kaybolan birgit meier’ın davası polis hataları yüzünden bir türlü çözülemez. ancak ağabeyi titizlikle gerçeği ortaya çıkarma çabasından asla vazgeçmez. klasik beceriksiz dedektif muhabbeti devam ediyor. imdb puanı 7,5.

  • cemocem69 / Ekşi Sözlük

bir başka netflix gerçek suç belgeseli. bu tür yapımların kaymağını fazlasıyla yiyor olmalılar ki buradan yürümeyi adet edindiler. bence mahsuru yok 🙂 tabii 2 bölümde anlatacakları mevzuyu 4 bölüme yayıp izleyiciyi bayıltmasalar iyiydi. 4 bölüm çekeceksen de anlatımı diri tutmalısın sürekli. ama işte bunu hiç becerememişler.

  • antrakt / Ekşi Sözlük
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR