Björn Mosten Kimdir? Love and Anarchy Max

Björn Mosten kimdir, yaşı, boyu, kilosu, instagram ve twitter hesabı, oynadığı dizi ve filmler, sevgilisi, age, weight, height, serie, Love and Anarchy Max gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

08.11.2020
Björn Mosten Kimdir? Love and Anarchy Max

Björn Mosten kimdir, yaşı, boyu, kilosu, instagram ve twitter hesabı, oynadığı dizi ve filmler, sevgilisi, age, weight, height, İMDB, serie, Love and Anarchy Max gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Björn Mosten Hayatı-Biyografisi

Love and Anarchy dizisindeki rolü ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Mosten, 14 Temmuz 1997 yılında İsveç’te dünyaya geldi. İsveçli sinema oyuncusu olan Mosten aynı zamanda bir modeldir. Dvarsatt’ta bulunan Uppsala Üniversitesi’nde inşaat mühendisliği bölümünden derece ile mezun oldu.

23 yaşındaki aktör Bjorn Mosten, İsveç’in Uppsala kentinde yaşıyor. İsveç sitesi Cafe ile yapılan bir röportaja göre Mosten, BT alanında yüksek lisans eğitimi alıyor ve “tamamen normal bir öğrenci hayatı” yaşıyor.

Love and Anarchy, önceki çalışmaları arasında Euphoria (2017), Hotell (2013) ve Pure (2010) olan yönetmen Lisa Langseth’in yaratımıdır . Langseth, jenerik yazıp yönetmenin yanı sıra Love and Anarchy’nin altıncı bölümünde küçük bir rolle karşımıza çıkıyor.

Kariyeri

Kasım 2020’de Netflix için yapımcılığını üstlendiği ve Lisa Langseth’in yönettiği ve BT teknisyeni Max Järvi’yi canlandırdığı Love and Anarchy dizisinde oyunculuk çıkışını yaptı. Bjorn Mosten’in karakteri Max, baş kahraman Sofie tarafından işe alınan genç bir BT teknisyeni. Ida Engvoll , kariyer odaklı bir danışman ve iki küçük çocuğun annesi olan Sofie’i oynadı.

Björn Mosten Yaşı (age)

23 yaşında

Boyu (weight)

1.72

Kilosu

52

İnstagram hesabı

@bjornmosten

Sevgilisi

Bilinmiyor

Dizileri ve Filmleri

Love and Anarchy – Max – Netflix

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR