Love and Anarchy Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Love and Anarcy dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, incelemesi, yorumları, IMDb puanı, ne zaman yayınlanacak, Netflix dizileri, 2020, ekşi, imdb, netflix oyuncuları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

22.10.2020
Love and Anarchy Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Love and Anarchy dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, incelemesi, yorumları, IMDb puanı, ne zaman yayınlanacak, Netflix dizileri, 2020, ekşi, imdb, netflix oyuncuları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Netflix’in İskandinav yapımı yeni dizisi kadrosundaki Türk oyuncu Gizem Erdoğan ile dikkat çekiyor. 30 dakikalık bölümlerden oluşan Love & Anarchy dizisi toplamda 8 bölümden oluşuyor. Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Euphoria, Hotell ve Pure gibi filmlerle bilinen Lisa Langseth yazarken, Fatima Varhos ve Frida Asp dizinin yapımcıları olacaklar.

Love and Anarchy konusu

Dizinin konusu, kariyer odaklı bir danışman ve iki çocuk annesi Sofie’nin hikâyesini anlatılıyor.

Danışman olarak çalışan, kariyerine odaklı, eski bir yayınevini modernize etmek için görevlendirilen evli ve 2 çocuk annesi Sofie (Ida Engvoll) karakterinin etrafında dönmekte. Sofie, çalışma sırasında genç bir bilişim teknisyeni olan Max (Björn Mosten) ile tanışır ve beklenmedik bir şekilde aralarında flörtleşme oyunu başlar. Sofie ve Max, toplumsal normları sorgulayan şeyler yapmak için gizlice birbirlerine meydan okurlar. Masum şekilde başlayan bu iş, oyunların gittikçe daha da cüretkâr ve riskli bir hale gelmesi ile birlikte istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarır.

Bronx Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Love and Anarchy oyuncuları ve karakterleri (cast)

İskandinav dizisi komedi, dram ve romantik türlerini bir araya getiren dizinin başrollerinde Björn Mosten, Johannes Bah Kuhnke ve Björn Kjellman gibi isimler yer alıyor. Dizide ayrıca daha önce bir başka İsveç yapımı Kalifat dizisinde de rol alan Türk oyuncu Gizem Erdoğan‘da kadroda yer alıyor.

Björn Mosten Kimdir? Love and Anarchy Max

Karakterler

Björn Mosten
Johannes Bah Kuhnke
Björn Kjellman
Gizem Erdoğan
Reine Brynolfsson
Lars Väringer
Elsa Ageman Reiland
Bejamin Shaps
Malin Levanon
Fredrik Hammar
Ejke Blomberg
Carla Sehn
Ruben Lopez

Fragmanı

Şikago Yedilisinin Yargılanması Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

YORUMLAR

canlı tv izle